OrcaScore
11

Forvet

Facundo Torres

  • Austin FC
  • Uruguay
  • 26 yaş
  • 177 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
37
2.803 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,39
Asist
8
Ortalama reyting
7,05
Yaş26
Doğum tarihi13 Nis 2000
Boy177 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri9,7 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1133 / 29
Dakika2.551
Reyting7,07
Gol / Asist4 / 7
Şut (isabetli)41 (17)
Pas · isabet1.154 · %84
Kilit pas73
Top kapma / Pas arası23 / 5
Kazanılan ikili mücadele108 / 220
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist3,34 / 5,19
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat6
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%10
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen3
İsabetli uzun top60
İsabetli orta55
Topla buluşma1.649
Top kaybı411
Top kaptırma23
Kazanılan hava topu26
Kazanılan yer ikilisi82
Uzaklaştırma8
Top kazanma100
Maruz kaldığı faul52
Yaptığı faul19
Ofsayt6
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)284,81
En yüksek hız (km/sa)33,80
Maç / İlk 113 / 2
Dakika162
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet71 · %83
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele12 / 23
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,39 / 0,13
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta5
Topla buluşma121
Top kaybı31
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma4
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet48 · %85
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Topla buluşma62
Top kaybı16
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma1
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum62
Teknik56
Taktik47
Savunma35
Yaratıcılık58

Karakteristikler

Güçlü yönler

1376

Milli takım

  • Uruguay22 maç · 2 gol · ilk maç Haz 2021

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 LA Galaxy – Austin FC 4–1 11' 6.7
29 Eki 2026 Austin FC – Real Salt Lake 1–2 90' 7.1
25 Eki 2026 Sporting Kansas City – Austin FC 1–2 90' 7.2
18 Eki 2026 Austin FC – Vancouver Whitecaps 1–2 17' 6.5
15 Eki 2026 Los Angeles FC – Austin FC 3–1 81' 6.8
11 Eki 2026 Austin FC – Nashville SC 1–4 90' 6.8
27 Eyl 2026 Austin FC – San Diego FC 3–3 90' 7.0
20 Eyl 2026 FC Dallas – Austin FC 0–0 90' 6.7
14 Eyl 2026 Vancouver Whitecaps – Austin FC 1–2 90' 7.4
10 Eyl 2026 Austin FC – Colorado Rapids 1–1 90' 7.9
6 Eyl 2026 Austin FC – San Jose Earthquakes 1–1 90' 7.6
30 Ağu 2026 Portland Timbers – Austin FC 1–2 83' 7.5
27 Ağu 2026 CD Toluca – Austin FC 2–0 12' 6.9
23 Ağu 2026 Austin FC – Philadelphia Union 1–1 27' 6.6
20 Ağu 2026 Seattle Sounders FC – Austin FC 1–2 90' 7.8

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 30.8M €
  1. Palmeiras Yeni kulüp: Austin
    Transfer 8M €
  2. Orlando Yeni kulüp: Palmeiras
    Transfer 13.1M €
  3. Peñarol Yeni kulüp: Orlando
    Transfer 9.7M €
  4. CA Peñarol U19 Yeni kulüp: Peñarol
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan7,06
Son maç puanı6,71 Kas 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 7,06 Ara 2025 Ağu 2026 Kas 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 7,1 7,2 6,5 6,8 6,8 7,0 6,7 7,4 7,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Austin FC 33 (29) 2.551 4 7 7,07
2026 Leagues Cup Austin FC 3 (2) 162 0 1 7,00
2026 US Open Cup Austin FC 1 (1) 90 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · forvetler arasında yüzdelik (85 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 57 xG 19 Şut 24 xA 55 Kilit pas 79 Başarılı çalım 12 Kazanılan hava topu 27 Reyting 85

8 maç · 650 dk

Facundo Torres: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,42
57
xG / 90 dk 0,19
19
Şut / 90 dk 1,80
24
xA / 90 dk 0,15
55
Kilit pas / 90 dk 2,08
79
Başarılı çalım / 90 dk 0,14
12
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,28
27
Reyting 7,31
85

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?