OrcaScore
22

Orta saha

Fabrício Dias

  • Guarani
  • Brazil
  • 22 yaş
  • 176 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
26
1.922 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,73
Yaş22
Doğum tarihi26 Ağu 2004
Boy176 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Sözleşme bitişi30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 111 / 0
Dakika44
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 1124 / 21
Dakika1.868
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)13 (2)
Pas · isabet730 · %86
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele121 / 259
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top35
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu33
Uzaklaştırma25
Top kazanma196
Maruz kaldığı faul20
Yaptığı faul38
Ofsayt0
Maç / İlk 111 / 0
Dakika10
Reyting6,20
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet7 · %43
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma10
Top kaybı5
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum44
Teknik49
Taktik37
Savunma45
Yaratıcılık41

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
11 Eki 2026 Ferroviária – Inter de Limeira 2–0 62' 6.5
4 Eki 2026 Inter de Limeira – Brusque 2–2 84' 6.6
27 Eyl 2026 Inter de Limeira – Paysandu SC 2–0 90' 7.1
21 Eyl 2026 Paysandu SC – Inter de Limeira 2–2 87' 6.7
14 Eyl 2026 Brusque – Inter de Limeira 2–2 90' 6.3
5 Eyl 2026 Inter de Limeira – Ferroviária 3–3 90' 5.9
29 Ağu 2026 Caxias – Inter de Limeira 0–0 90' 7.2
23 Ağu 2026 Inter de Limeira – Figueirense 0–0 90' 7.1
16 Ağu 2026 Brusque – Inter de Limeira 3–2 86' 7.0
9 Ağu 2026 Inter de Limeira – Volta Redonda 2–0 90' 6.8
12 Tem 2026 Inter de Limeira – Amazonas FC 1–0 90' 6.7
4 Tem 2026 Maranhão AC – Inter de Limeira 0–1 72' 7.0
27 Haz 2026 Inter de Limeira – Maringá FC 2–2 90' 6.6
22 Haz 2026 Ferroviária – Inter de Limeira 2–0 44' 6.8
14 Haz 2026 Paysandu SC – Inter de Limeira 1–2 27' 6.9

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 8 kayıt
  1. Inter de Limeira Yeni kulüp: Guarani
    Kiralık dönüşü
  2. Guarani Yeni kulüp: Inter de Limeira
    Kiralık
  3. Fortaleza Yeni kulüp: Guarani
    Transfer
  4. Tombense Yeni kulüp: Fortaleza
    Kiralık dönüşü
  5. Fortaleza Yeni kulüp: Tombense
    Kiralık
  6. Fortaleza B Yeni kulüp: Fortaleza
    Transfer
  7. Fortaleza U20 Yeni kulüp: Fortaleza B
    Transfer
  8. Joseense-PR U20 Yeni kulüp: Aliança
    Transfer

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série C Inter de Limeira 24 (21) 1.868 0 0 6,75
2026 Copa do Brasil Guarani 1 (0) 44 0 – –
2026 Paulista Série A1 Guarani 1 (0) 10 0 0 6,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série C 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (41 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 26 Kilit pas 18 Başarılı pas 84 Pas isabeti 91 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 5 Top kapma + pas arası 72 Reyting 11

7 maç · 620 dk

Fabrício Dias: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,02
26
Kilit pas / 90 dk 0,29
18
Başarılı pas / 90 dk 29,0
84
Pas isabeti %85,5
91
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
5
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,74
72
Reyting 6,72
11

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?