OrcaScore
10

Forvet

Fabrício Daniel

Takip et Karşılaştır
Maç
28
1.037 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,52
Asist
2
Ortalama reyting
6,72
Yaş29
Doğum tarihi23 Mar 1997
Boy181 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri660 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1121 / 9
Dakika694
Reyting6,75
Gol / Asist4 / 2
Şut (isabetli)12 (6)
Pas · isabet213 · %75
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası4 / 5
Kazanılan ikili mücadele26 / 62
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist2,60 / 1,30
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta2
Topla buluşma348
Top kaybı114
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi22
Uzaklaştırma8
Top kazanma21
Maruz kaldığı faul17
Yaptığı faul13
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)58,79
En yüksek hız (km/sa)33,52
Maç / İlk 113 / 2
Dakika203
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç1
Maç / İlk 114 / 1
Dakika140
Reyting6,55
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet43 · %79
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 12
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma70
Top kaybı19
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma1
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum56
Teknik48
Taktik43
Savunma40
Yaratıcılık48

Karakteristikler

Zayıf yönler

1314

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
7 Kas 2026 Avaí – São Bernardo 2–1 75' 8.1
2 Kas 2026 Cuiabá – São Bernardo 1–2 56' 7.0
24 Eki 2026 São Bernardo – Vila Nova FC 3–2 65' 6.8
18 Eki 2026 São Bernardo – Criciúma 0–1 24' 6.4
7 Eki 2026 Sport Recife – São Bernardo 2–1 65' 6.3
3 Eki 2026 São Bernardo – CRB 3–1 60' 6.5
26 Eyl 2026 Grêmio Novorizontino – São Bernardo 0–0 30' 6.5
19 Eyl 2026 São Bernardo – Atlético Goianiense 1–0 21' 6.3
15 Eyl 2026 América Mineiro – São Bernardo 0–2 21' 7.3
11 Eyl 2026 São Bernardo – Londrina 1–2 14' 6.5
15 Ağu 2026 São Bernardo – Botafogo-SP 0–1 11' 6.4
8 Ağu 2026 Operário-PR – São Bernardo 1–3 – –
26 Tem 2026 São Bernardo – Ceará 3–4 – –
24 Tem 2026 Athletic Club – São Bernardo 2–1 8' 6.4
18 Tem 2026 São Bernardo – Avaí 1–1 – –

Kariyer ve transferler

12 kulüp · 18 kayıt · toplam bonservis 400k €
  1. Mirassol Yeni kulüp: São Bernardo
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Ferroviária Yeni kulüp: Mirassol
    Kiralık dönüşü
  3. Mirassol Yeni kulüp: Ferroviária
    Kiralık
  4. São Bernardo Yeni kulüp: Mirassol
    Bonservissiz
  5. Coritiba Yeni kulüp: São Bernardo
    Bonservissiz
  6. Novorizontino Yeni kulüp: Coritiba
    Kiralık dönüşü
  7. Coritiba Yeni kulüp: Novorizontino
    Kiralık
  8. Sport Recife Yeni kulüp: Coritiba
    Kiralık dönüşü
  9. Coritiba Yeni kulüp: Sport Recife
    Kiralık
  10. Mirassol Yeni kulüp: Coritiba
    Transfer 400k €
  11. América-MG Yeni kulüp: Mirassol
    Kiralık dönüşü
  12. Mirassol Yeni kulüp: América-MG
    Kiralık
  13. Cuiabá Yeni kulüp: Mirassol
    Bonservissiz
  14. Noroeste Yeni kulüp: Cuiabá
    Bonservissiz
  15. Cianorte Yeni kulüp: Noroeste
    Bonservissiz
  16. Santos U23 Yeni kulüp: Cianorte
    Bonservissiz
  17. Transfer
  18. Ferroviária U20 Yeni kulüp: Noroeste
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 8 Kas 2026
Maç (12 ay)24
Ortalama puan6,73
Son maç puanı8,17 Kas 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 6,73 Oca 2026 Tem 2026 Kas 2026 8,1

Son 10 maç

8,1 7,0 6,8 6,4 6,3 6,5 6,5 6,3 7,3 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B São Bernardo 21 (9) 694 4 2 6,75
2026 Copa do Brasil São Bernardo 3 (2) 203 0 – –
2026 Paulista Série A1 São Bernardo 4 (1) 140 0 0 6,55

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2024 · forvetler arasında yüzdelik (104 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 59 xG 50 Şut 94 xA 50 Kilit pas 63 Başarılı çalım 54 Kazanılan hava topu 34 Reyting 51

24 maç · 1.118 dk

Fabrício Daniel: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,24
59
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 2,98
94
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,21
63
Başarılı çalım / 90 dk 0,56
54
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,89
34
Reyting 6,81
51

Nasıl hesaplıyoruz?