OrcaScore
21

Forvet

Fábio Silva

Takip et Karşılaştır
Maç
10
374 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 1,44
Asist
1
Ortalama reyting
6,81
Yaş24
Doğum tarihi19 Tem 2002
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri21 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 2
Dakika246
Reyting6,99
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)10 (4)
Pas · isabet75 · %72
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası1 / 2
Kazanılan ikili mücadele13 / 31
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,96 / 0,18
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%30
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma126
Top kaybı38
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma2
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul4
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)30,40
En yüksek hız (km/sa)35,86
Maç / İlk 111 / 0
Dakika27
Reyting6,90
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (2)
Pas · isabet8 · %63
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma13
Top kaybı6
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 1
Dakika101
Reyting6,15
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)7 (2)
Pas · isabet25 · %68
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 10
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma42
Top kaybı13
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)9,28
En yüksek hız (km/sa)33,53

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum68
Teknik55
Taktik40
Savunma24
Yaratıcılık57

Karakteristikler

Güçlü yönler

1

Zayıf yönler

16

Milli takım

  • Portugal1 maç · 0 gol · ilk maç Kas 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
4 Kas 2026 Borussia Dortmund – Real Betis – – –
31 Eki 2026 FC Bayern München – Borussia Dortmund 2–2 14' 7.5
27 Eki 2026 Borussia Dortmund – SV Werder Bremen 3–2 11' 6.4
24 Eki 2026 Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt 1–0 68' 6.8
20 Eki 2026 Sabah FK – Borussia Dortmund 1–2 89' 6.4
17 Eki 2026 1. FC Union Berlin – Borussia Dortmund 0–0 28' 6.8
14 Eki 2026 Bodø/Glimt – Borussia Dortmund 1–0 60' 6.0
9 Eki 2026 Borussia Dortmund – SV Werder Bremen 2–2 27' 6.3
4 Eki 2026 Portugal – Norway 2–1 – –
1 Eki 2026 Denmark – Portugal 2–4 – –
19 Eyl 2026 VfB Stuttgart – Borussia Dortmund 0–1 16' 6.4
12 Eyl 2026 Borussia Dortmund – SC Paderborn 07 3–0 65' 7.7
8 Eyl 2026 Borussia Dortmund – Villarreal 3–2 15' 7.4
5 Eyl 2026 TSG Hoffenheim – Borussia Dortmund 2–3 28' 7.4
1 Eyl 2026 Hamburg-Eimsbütteler Ballspiel Club 1911 – Borussia Dortmund 0–5 90' 5.9

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 11 kayıt · toplam bonservis 62.5M €
  1. Wolves Yeni kulüp: Dortmund
    Transfer 22.5M €
  2. Las Palmas Yeni kulüp: Wolves
    Kiralık dönüşü
  3. Wolves Yeni kulüp: Las Palmas
    Kiralık
  4. Rangers Yeni kulüp: Wolves
    Kiralık dönüşü
  5. Wolves Yeni kulüp: Rangers
    Kiralık
  6. PSV Yeni kulüp: Wolves
    Kiralık dönüşü
  7. Wolves Yeni kulüp: PSV
    Kiralık
  8. Anderlecht Yeni kulüp: Wolves
    Kiralık dönüşü
  9. Wolves Yeni kulüp: Anderlecht
    Kiralık
  10. Porto Yeni kulüp: Wolves
    Transfer 40M €
  11. Porto U19 Yeni kulüp: Porto
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)49
Ortalama puan6,65
Son maç puanı7,531 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,65 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,5

Son 10 maç

7,5 6,4 6,8 6,4 6,8 6,0 6,3 6,4 7,7 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Bundesliga Borussia Dortmund 7 (2) 246 3 1 6,99
2026 UEFA Champions League Borussia Dortmund 3 (2) 164 0 1 6,60
2026 DFB Pokal Borussia Dortmund 2 (1) 101 1 0 6,15
2026 Franz Beckenbauer Supercup Borussia Dortmund 1 (0) 27 1 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Champions League 2025 · forvetler arasında yüzdelik (96 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 47 xG 86 Şut 81 xA 62 Kilit pas 88 Başarılı çalım 53 Kazanılan hava topu 61 Reyting 28

9 maç · 281 dk

Fábio Silva: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,32
47
xG / 90 dk 0,69
86
Şut / 90 dk 3,52
81
xA / 90 dk 0,17
62
Kilit pas / 90 dk 2,24
88
Başarılı çalım / 90 dk 0,96
53
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,28
61
Reyting 6,66
28

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?