OrcaScore
24

Defans

Fabio Desole

  • Carpi
  • Italy
  • 20 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
12
942 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,10
Asist
1
Ortalama reyting
6,42
Yaş20
Doğum tarihi20 Oca 2006
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri135 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 9
Dakika743
Reyting6,45
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet312 · %82
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası24 / 6
Kazanılan ikili mücadele52 / 88
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart5 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,18 / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top24
İsabetli orta0
Topla buluşma449
Top kaybı82
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu15
Kazanılan yer ikilisi37
Uzaklaştırma24
Top kazanma26
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul21
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)72,15
En yüksek hız (km/sa)35,26
Maç / İlk 112 / 2
Dakika199
Reyting6,25
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet63 · %84
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele15 / 29
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu5
Uzaklaştırma7
Top kazanma21
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Karakteristikler

Zayıf yönler

18

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Carpi – Renate 0–5 26' 5.8
28 Eki 2026 Carpi – Ravenna 7–5 90' 5.5
24 Eki 2026 Alcione Milano – Carpi 1–2 90' 6.7
17 Eki 2026 Carpi – Lumezzane 3–1 90' 6.8
10 Eki 2026 Pergolettese – Carpi 2–1 63' 6.2
3 Eki 2026 Pro Vercelli – Carpi 2–0 90' 6.5
27 Eyl 2026 Carpi – Arzignano Valchiampo 0–3 45' 5.4
20 Eyl 2026 Novara – Carpi 2–2 90' 6.7
17 Eyl 2026 Carpi – Ospitaletto Franciacorta 2–2 87' 6.7
13 Eyl 2026 Carpi – Cittadella 1–2 90' 6.8
6 Eyl 2026 AlbinoLeffe – Carpi 0–1 72' 6.9
2 Eyl 2026 Carpi – Pro Vercelli 7–6 90' 7.0
30 Ağu 2026 Carpi – Juventus Next Gen U23 3–3 – –
21 Ağu 2026 Union Brescia – Carpi 3–1 – –
15 Ağu 2026 Carpi – Pianese 3–2 – –

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 3 kayıt
  1. Torino Yeni kulüp: Carpi
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Chievo Yeni kulüp: Torino
    Kiralık dönüşü
  3. Torino U20 Yeni kulüp: Chievo
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)14
Ortalama puan6,41
Son maç puanı5,81 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,41 Ara 2025 Eyl 2026 Kas 2026 5,8

Son 10 maç

5,8 5,5 6,7 6,8 6,2 6,5 5,4 6,7 6,7 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie C, Girone A Carpi 10 (9) 743 0 1 6,45
2026 Coppa Italia Serie C Carpi 2 (2) 199 0 0 6,25

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie C, Girone A 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (81 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 26 Pas arası 3 Uzaklaştırma 60 Kazanılan hava topu 11 İkili mücadele başarısı 49 Pas isabeti 57 İlerletici top taşıma 45 Reyting 12

6 maç · 487 dk

Fabio Desole: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,00
26
Pas arası / 90 dk 0,74
3
Uzaklaştırma / 90 dk 4,44
60
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,74
11
İkili mücadele başarısı %56,1
49
Pas isabeti %84,8
57
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
45
Reyting 6,54
12

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?