OrcaScore
70

Orta saha

Fabien Ourega

Takip et Karşılaştır
Maç
29
2.049 dk
Gol
7
G+A / 90 dk: 0,35
Asist
1
Ortalama reyting
7,12
Yaş33
Doğum tarihi7 Ara 1992
Boy175 cm
Kilo74 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri205 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1125 / 20
Dakika1.838
Reyting7,21
Gol / Asist7 / 1
Şut (isabetli)24 (13)
Pas · isabet801 · %87
Kilit pas16
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele145 / 317
Başarılı çalım35
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%29
İsabetli uzun top21
İsabetli orta13
Kazanılan hava topu14
Uzaklaştırma13
Top kazanma97
Maruz kaldığı faul42
Yaptığı faul17
Ofsayt7
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika108
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet30 · %67
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele12 / 19
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,34 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma56
Top kaybı14
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma2
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)11,80
En yüksek hız (km/sa)30,57
Maç / İlk 112 / 1
Dakika103
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet60 · %93
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele8 / 21
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma0
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum50
Teknik61
Taktik32
Savunma39
Yaratıcılık48

Karakteristikler

Güçlü yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 FC Hegelmann – FK Kauno Žalgiris 1–4 – –
26 Eki 2026 FK Kauno Žalgiris – FK Žalgiris 0–0 – –
22 Eki 2026 FK Kauno Žalgiris – SK Brann 1–4 63' 6.4
19 Eki 2026 FK Sūduva Marijampolė – FK Kauno Žalgiris 0–1 39' 6.7
15 Eki 2026 Brighton & Hove Albion – FK Kauno Žalgiris 4–0 45' 6.6
20 Eyl 2026 Šiauliai FA – FK Kauno Žalgiris 0–2 – –
16 Eyl 2026 FK Žalgiris – FK Kauno Žalgiris 3–2 40' 6.6
13 Eyl 2026 FK Panevėžys – FK Kauno Žalgiris 0–1 – –
3 Eyl 2026 Šiauliai FA – FK Kauno Žalgiris 0–1 – –
30 Ağu 2026 FK Banga Gargždai – FK Kauno Žalgiris 0–0 50' 7.0
27 Ağu 2026 FK Kauno Žalgiris – Beşiktaş JK 1–0 – –
20 Ağu 2026 Beşiktaş JK – FK Kauno Žalgiris 3–0 – –
16 Ağu 2026 FK Kauno Žalgiris – FK Transinvest 1–1 – –
11 Ağu 2026 FK Kauno Žalgiris – GNK Dinamo Zagreb 1–2 – –
4 Ağu 2026 GNK Dinamo Zagreb – FK Kauno Žalgiris 5–0 – –

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 11 kayıt · toplam bonservis 150k €
  1. Takımsız Yeni kulüp: Kauno Žalgiris
    Transfer
  2. Astana Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. Žalgiris Yeni kulüp: Astana
    Transfer 150k €
  4. Orléans Yeni kulüp: Žalgiris
    Transfer Belirtilmemiş
  5. Sochaux Yeni kulüp: Orléans
    Bonservissiz
  6. Paris Yeni kulüp: Sochaux
    Bonservissiz
  7. Drancy Yeni kulüp: Paris
    Bonservissiz
  8. Takımsız Yeni kulüp: Drancy
    Transfer
  9. Virton Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  10. Le Havre 2 Yeni kulüp: Virton
    Bonservissiz
  11. Drancy Yeni kulüp: Le Havre 2
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan7,11
Son maç puanı6,422 Eki 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 10 7,11 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 6,7 6,6 6,6 7,0 7,5 7,5 7,8 6,7 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 TOPLYGA FK Kauno Žalgiris 25 (20) 1.838 7 1 7,21
2026 UEFA Conference League FK Kauno Žalgiris 2 (2) 108 0 0 6,50
2026 LFF Cup FK Kauno Žalgiris 2 (1) 103 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Kazakhstan Premier League 2024 · forvetler arasında yüzdelik (53 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 8 xG 5 Şut 3 xA 93 Kilit pas 86 Başarılı çalım 84 Kazanılan hava topu 33 Reyting 88

8 maç · 470 dk

Fabien Ourega: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,00
8
xG / 90 dk 0,06
5
Şut / 90 dk 0,77
3
xA / 90 dk 0,15
93
Kilit pas / 90 dk 1,34
86
Başarılı çalım / 90 dk 3,06
84
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,96
33
Reyting 7,14
88

Nasıl hesaplıyoruz?