OrcaScore
23

Forvet

Ethan Sutherland

  • Exeter City
  • Scotland
  • 20 yaş
  • 182 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
15
599 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,15
Asist
1
Ortalama reyting
6,67
Yaş20
Doğum tarihi25 Nis 2006
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri370 B €
Sözleşme bitişi31 May 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 2
Dakika397
Reyting6,64
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)7 (1)
Pas · isabet133 · %65
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası10 / 2
Kazanılan ikili mücadele22 / 46
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,66 / 0,71
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top11
İsabetli orta9
Topla buluşma266
Top kaybı101
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma10
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul5
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)48,04
En yüksek hız (km/sa)35,78
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting7,35
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet54 · %72
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası6 / 6
Kazanılan ikili mücadele16 / 29
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta8
Topla buluşma136
Top kaybı45
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma5
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 0
Dakika22
Reyting5,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet4 · %25
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma7
Top kaybı4
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Karakteristikler

Güçlü yönler

25

Zayıf yönler

18

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Salford City – Exeter City 2–1 10' 6.3
24 Eki 2026 Exeter City – Fleetwood Town 2–1 27' 6.3
20 Eki 2026 Exeter City – Crewe Alexandra 2–0 11' 6.8
17 Eki 2026 Colchester United – Exeter City 0–0 28' 6.7
10 Eki 2026 Shrewsbury Town – Exeter City 0–1 21' 7.3
3 Eki 2026 Exeter City – Rotherham United 1–0 11' 6.6
26 Eyl 2026 Bristol Rovers – Exeter City 1–0 90' 6.4
22 Eyl 2026 Cheltenham Town – Exeter City 6–5 90' 7.1
19 Eyl 2026 Exeter City – Tranmere Rovers 0–0 – –
12 Eyl 2026 Port Vale – Exeter City 1–0 11' 6.9
8 Eyl 2026 Exeter City – Tottenham U21 2–0 90' 7.6
5 Eyl 2026 Exeter City – Walsall 0–0 28' 6.7
1 Eyl 2026 Exeter City – Barnet 1–1 63' 6.3
29 Ağu 2026 York City – Exeter City 2–1 77' 6.4
22 Ağu 2026 Exeter City – Accrington Stanley 2–0 20' 7.0

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 3 kayıt
  1. Wolves U21 Yeni kulüp: Exeter
    Kiralık
  2. Wolves U21 Yeni kulüp: Solihull Moors
    Kiralık
  3. St. Mirren U18 Yeni kulüp: Alloa
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)15
Ortalama puan6,67
Son maç puanı6,331 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,67 Ağu 2026 Eyl 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 6,3 6,8 6,7 7,3 6,6 6,4 7,1 6,9 7,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Exeter City 12 (2) 397 0 0 6,64
2026 Football League Trophy Exeter City 2 (2) 180 0 1 7,35
2026 EFL Cup Exeter City 1 (0) 22 0 0 5,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (101 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 94 Pas arası 5 Uzaklaştırma 6 Kazanılan hava topu 39 İkili mücadele başarısı 27 Pas isabeti 5 İlerletici top taşıma 92 Reyting 22

7 maç · 300 dk

Ethan Sutherland: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,40
94
Pas arası / 90 dk 0,30
5
Uzaklaştırma / 90 dk 2,40
6
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,40
39
İkili mücadele başarısı %52,6
27
Pas isabeti %61,4
5
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,10
92
Reyting 6,61
22

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?