OrcaScore
19

Orta saha

Erwin Junior Sánchez

  • Club Aurora
  • Bolivia
  • 34 yaş
  • 198 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
30
2.296 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,20
Asist
3
Ortalama reyting
7,18
Yaş34
Doğum tarihi23 Tem 1992
Boy198 cm
Kilo77 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri165 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 4
Dakika335
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet166 · %83
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası13 / 7
Kazanılan ikili mücadele20 / 31
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top16
İsabetli orta1
Topla buluşma222
Top kaybı45
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi18
Uzaklaştırma3
Top kazanma18
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1124 / 23
Dakika1.961
Reyting7,28
Gol / Asist2 / 3
Şut (isabetli)29 (8)
Pas · isabet998 · %84
Kilit pas36
Top kapma / Pas arası43 / 15
Kazanılan ikili mücadele98 / 156
Başarılı çalım10
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,12 / 1,16
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%7
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol2
Direkten dönen2
İsabetli uzun top122
İsabetli orta14
Topla buluşma1.284
Top kaybı235
Top kaptırma14
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi86
Uzaklaştırma20
Top kazanma100
Maruz kaldığı faul33
Yaptığı faul19
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı5
Gol yemeden biten maç5
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum50
Teknik53
Taktik48
Savunma47
Yaratıcılık52

Karakteristikler

Güçlü yönler

15137

Milli takım

  • Bolivia7 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2019

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Oriente Petrolero – Club Aurora 1–1 74' 6.2
26 Eki 2026 Club Aurora – CD Real Tomayapo 1–0 90' 7.7
21 Eki 2026 Club Independiente Petrolero – Club Aurora 4–0 36' 6.5
17 Eki 2026 CDT Real Oruro – Club Aurora 1–0 45' 6.7
12 Eki 2026 Club Aurora – Nacional Potosí 2–2 45' 6.6
30 Eyl 2026 Club Aurora – San Antonio 2–2 90' 7.3
20 Eyl 2026 Club Aurora – Club FC Universitario 4–2 45' 6.3
16 Eyl 2026 Guabirá – Club Aurora 3–1 90' 7.4
12 Eyl 2026 San Antonio – Club Aurora 0–2 90' 7.7
9 Eyl 2026 Club Aurora – Real Potosí 1–0 22' 7.1
6 Eyl 2026 Club Aurora – GV San José 3–0 90' 8.2
2 Eyl 2026 Club FC Universitario – Club Aurora 1–1 61' 6.7
27 Ağu 2026 Club Always Ready – Club Aurora 2–2 77' 6.6
23 Ağu 2026 Club Aurora – Real Potosí 0–0 90' 6.8
18 Ağu 2026 San Antonio – Club Aurora 0–1 81' 6.9

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 9 kayıt
  1. San Antonio Yeni kulüp: Club Aurora
    Bonservissiz
  2. Oriente Yeni kulüp: San Antonio
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Blooming Yeni kulüp: Oriente
    Transfer Belirtilmemiş
  4. The Strongest Yeni kulüp: Blooming
    Kiralık dönüşü
  5. Blooming Yeni kulüp: The Strongest
    Kiralık
  6. Takımsız Yeni kulüp: Blooming
    Transfer
  7. Águeda Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  8. Takımsız Yeni kulüp: Águeda
    Transfer
  9. Real Potosí Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan7,17
Son maç puanı6,231 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,17 Kas 2025 Ağu 2026 Eki 2026 6,2

Son 10 maç

6,2 7,7 6,5 6,7 6,6 7,3 6,3 7,4 7,7 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 División Profesional Club Aurora 24 (23) 1.961 2 3 7,28
2026 Copa Bolivia Club Aurora 6 (4) 335 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Copa Bolivia 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (67 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 72 Başarılı pas 75 Pas isabeti 53 İlerletici top taşıma 26 Başarılı çalım 13 Top kapma + pas arası 99 Reyting 46

5 maç · 299 dk

Erwin Junior Sánchez: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 2,11
72
Başarılı pas / 90 dk 38,2
75
Pas isabeti %84,1
53
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,60
26
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
13
Top kapma + pas arası / 90 dk 6,02
99
Reyting 6,86
46

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?