OrcaScore
26

Orta saha

Ermin Mahmić

  • Çorum FK
  • Bosnia & Herzegovina
  • 21 yaş
  • 182 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
15
480 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 1,12
Asist
1
Ortalama reyting
6,81
Yaş21
Doğum tarihi14 Mar 2005
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri7,3 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 1
Dakika256
Reyting6,74
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)14 (9)
Pas · isabet85 · %81
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası6 / 2
Kazanılan ikili mücadele10 / 27
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,28 / 0,14
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma137
Top kaybı32
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma1
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)34,98
En yüksek hız (km/sa)30,87
Maç / İlk 114 / 2
Dakika152
Reyting6,78
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (1)
Pas · isabet34 · %88
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele8 / 14
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,70 / 0,07
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma64
Top kaybı11
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma2
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,73
En yüksek hız (km/sa)31,62
Maç / İlk 113 / 0
Dakika72
Reyting7,03
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)4 (2)
Pas · isabet17 · %71
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,16 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma32
Top kaybı10
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)9,64
En yüksek hız (km/sa)31,58

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum57
Teknik52
Taktik34
Savunma36
Yaratıcılık51

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
14 Kas 2026 Sweden – Bosnia & Herzegovina – – –
8 Kas 2026 Çorum FK – Fenerbahçe – – –
31 Eki 2026 Erzurumspor FK – Çorum FK 1–3 75' 6.5
25 Eki 2026 Göztepe – Çorum FK 2–0 45' 6.5
16 Eki 2026 Çorum FK – Çaykur Rizespor 2–1 12' 6.6
11 Eki 2026 Gaziantep FK – Çorum FK 0–3 14' 6.5
5 Eki 2026 Bosnia & Herzegovina – Poland 1–0 63' 6.9
2 Eki 2026 Bosnia & Herzegovina – Sweden 1–1 14' 6.6
28 Eyl 2026 Romania – Bosnia & Herzegovina 2–4 63' 7.2
25 Eyl 2026 Poland – Bosnia & Herzegovina 0–0 12' 6.4
19 Eyl 2026 Çorum FK – Alanyaspor 1–2 18' 6.3
12 Eyl 2026 Samsunspor – Çorum FK 1–5 23' 6.6
6 Eyl 2026 Çorum FK – Eyüpspor 3–0 24' 7.7
31 Ağu 2026 Beşiktaş JK – Çorum FK 6–2 45' 7.2
2 Tem 2026 USA – Bosnia & Herzegovina 2–0 39' 6.0

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 5M €
  1. Slovan Liberec Yeni kulüp: Çorum
    Transfer 5M €
  2. Lafnitz Yeni kulüp: Slovan Liberec
    Bonservissiz
  3. AKA Rapid U18 Yeni kulüp: Lafnitz
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Intersport Jgd. Yeni kulüp: FC Pasching You
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)36
Ortalama puan6,88
Son maç puanı6,531 Eki 2026
Kaçırılan maç2
5 6 7 8 9 10 6,88 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,5 6,6 6,5 6,9 6,6 7,2 6,4 6,3 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Trendyol Süper Lig Çorum FK 8 (1) 256 2 1 6,74
2026 UEFA Nations League Bosnia & Herzegovina 4 (2) 152 1 0 6,78
2026 FIFA World Cup Bosnia & Herzegovina 3 (0) 72 2 0 7,03

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

2. Liga 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (149 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 74 Kilit pas 68 Başarılı pas 21 Pas isabeti 39 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 88 Top kapma + pas arası 7 Reyting 76

25 maç · 1.905 dk

Ermin Mahmić: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,14
74
Kilit pas / 90 dk 1,09
68
Başarılı pas / 90 dk 18,3
21
Pas isabeti %72,3
39
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 3,07
88
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,71
7
Reyting 6,95
76

Nasıl hesaplıyoruz?