OrcaScore
7

Orta saha

Eric Ramires

Takip et Karşılaştır
Maç
33
1.731 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,16
Asist
1
Ortalama reyting
6,81
Yaş26
Doğum tarihi10 Ağu 2000
Boy172 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri3,6 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Ceza yellow_card_accumulation_suspension · Eksik Bitti: 29 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1124 / 14
Dakika1.280
Reyting6,75
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)9 (2)
Pas · isabet500 · %89
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası16 / 12
Kazanılan ikili mücadele35 / 81
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,06 / 0,41
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%11
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top33
İsabetli orta0
Topla buluşma626
Top kaybı81
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi30
Uzaklaştırma11
Top kazanma72
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul17
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)97,23
En yüksek hız (km/sa)32,15
Maç / İlk 117 / 4
Dakika387
Reyting7,01
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet200 · %90
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası8 / 2
Kazanılan ikili mücadele13 / 26
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,84 / 0,37
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta0
Topla buluşma243
Top kaybı31
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma3
Top kazanma23
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)31,60
En yüksek hız (km/sa)31,20
Maç / İlk 112 / 1
Dakika64
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum48
Teknik46
Taktik44
Savunma43
Yaratıcılık48

Karakteristikler

Güçlü yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 Red Bull Bragantino – Santos 2–1 – –
29 Eki 2026 Red Bull Bragantino – Chapecoense 3–0 78' 6.6
19 Eki 2026 Remo – Red Bull Bragantino 1–1 86' 6.5
13 Eki 2026 Red Bull Bragantino – Cruzeiro 4–2 66' 7.9
8 Eki 2026 Red Bull Bragantino – Mirassol 1–1 90' 7.1
4 Eki 2026 Atlético Mineiro – Red Bull Bragantino 1–0 76' 6.9
21 Eyl 2026 Flamengo – Red Bull Bragantino 2–1 90' 6.7
13 Eyl 2026 Botafogo – Red Bull Bragantino 1–1 87' 6.5
5 Eyl 2026 Red Bull Bragantino – Bahia 2–3 – –
30 Ağu 2026 São Paulo – Red Bull Bragantino 2–1 45' 6.7
23 Ağu 2026 Red Bull Bragantino – Grêmio 1–0 64' 6.9
20 Ağu 2026 Atlético Mineiro – Red Bull Bragantino 2–2 86' 7.4
16 Ağu 2026 Athletico – Red Bull Bragantino 1–1 14' 6.7
13 Ağu 2026 Red Bull Bragantino – Atlético Mineiro 0–1 12' 6.6
10 Ağu 2026 Red Bull Bragantino – Corinthians 0–2 72' 6.8

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 1.9M €
  1. Bahia Yeni kulüp: RB Bragantino
    Transfer 1.9M €
  2. RB Bragantino Yeni kulüp: Bahia
    Kiralık dönüşü
  3. Bahia Yeni kulüp: RB Bragantino
    Kiralık
  4. Basel Yeni kulüp: Bahia
    Kiralık dönüşü
  5. Bahia Yeni kulüp: Basel
    Kiralık
  6. Bahia U20 Yeni kulüp: Bahia
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)42
Ortalama puan6,74
Son maç puanı6,629 Eki 2026
Kaçırılan maç31 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,74 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,5 7,9 7,1 6,9 6,7 6,5 6,7 6,9 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Campeonato Brasileiro Série A Red Bull Bragantino 24 (14) 1.280 1 0 6,75
2026 CONMEBOL Sudamericana Red Bull Bragantino 7 (4) 387 1 1 7,01
2026 Copa do Brasil Red Bull Bragantino 2 (1) 64 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Campeonato Brasileiro Série A 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (72 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 13 Kilit pas 38 Başarılı pas 29 Pas isabeti 89 İlerletici top taşıma 42 Başarılı çalım 6 Top kapma + pas arası 33 Reyting 29

5 maç · 362 dk

Eric Ramires: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,03
13
Kilit pas / 90 dk 0,99
38
Başarılı pas / 90 dk 31,3
29
Pas isabeti %92,0
89
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,99
42
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
6
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,74
33
Reyting 6,74
29

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?