OrcaScore
5

Defans

Enrico Pepe

Takip et Karşılaştır
Maç
10
694 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,66
Yaş36
Doğum tarihi12 Kas 1989
Boy176 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri73 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting6,79
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç2
Maç / İlk 113 / 3
Dakika225
Reyting6,93
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet159 · %91
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele12 / 14
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,14 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma184
Top kaybı16
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma7
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)8,23
En yüksek hız (km/sa)28,16
Maç / İlk 117 / 5
Dakika469
Reyting6,54
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet228 · %86
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası6 / 4
Kazanılan ikili mücadele22 / 50
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta0
Topla buluşma279
Top kaybı32
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu13
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma18
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum33
Teknik44
Taktik41
Savunma58
Yaratıcılık35

Milli takım

  • Malta43 maç · 0 gol · ilk maç Eyl 2020

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Gżira United FC – Marsaxlokk FC 0–5 90' 6.9
24 Eki 2026 Marsaxlokk FC – Sliema Wanderers 1–2 – –
21 Eki 2026 Marsaxlokk FC – Birzebbuga St. Peters FC 0–2 90' 7.1
16 Eki 2026 Marsaxlokk FC – Birkirkara FC 2–0 90' 7.2
10 Eki 2026 Marsaxlokk FC – Zabbar Saint Patrick FC 2–1 90' 6.7
4 Eki 2026 Malta – Andorra 1–0 45' 7.0
1 Eki 2026 Malta – Gibraltar 1–1 90' 7.1
24 Eyl 2026 Andorra – Malta 1–2 90' 6.7
18 Eyl 2026 Marsaxlokk FC – Ħamrun Spartans FC 1–4 90' 6.1
12 Eyl 2026 Marsaxlokk FC – Floriana FC 5–2 90' 6.3
5 Eyl 2026 Marsaxlokk FC – Mosta FC 1–1 90' 6.8
28 Ağu 2026 Valletta FC – Marsaxlokk FC 1–2 90' 6.8
21 Ağu 2026 Marsaxlokk FC – Hibernians 1–0 90' 7.2
14 Ağu 2026 Balzan F.C. – Marsaxlokk FC 1–1 – –
16 Tem 2026 Pyunik Yerevan – Marsaxlokk FC 1–0 – –

Kariyer ve transferler

11 kulüp · 13 kayıt
  1. Gżira Utd Yeni kulüp: Marsaxlokk
    Bonservissiz
  2. Birkirkara Yeni kulüp: Gżira Utd
    Bonservissiz
  3. Ħamrun S. Yeni kulüp: Birkirkara
    Bonservissiz
  4. Floriana Yeni kulüp: Ħamrun S.
    Bonservissiz
  5. Messina Yeni kulüp: Floriana
    Bonservissiz
  6. Paganese Yeni kulüp: Messina
    Bonservissiz
  7. Salernitana Yeni kulüp: Paganese
    Bonservissiz
  8. Siracusa Yeni kulüp: Salernitana
    Kiralık dönüşü
  9. Salernitana Yeni kulüp: Siracusa
    Kiralık
  10. Cassino Yeni kulüp: Salernitana
    Kiralık dönüşü
  11. Salernitana Yeni kulüp: Cassino
    Kiralık
  12. Campobasso Yeni kulüp: Salernitana
    Transfer Belirtilmemiş
  13. Campobasso Y. Yeni kulüp: Campobasso
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)14
Ortalama puan6,75
Son maç puanı7,121 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,75 Oca 2026 Eyl 2026 Eki 2026 7,1

Son 10 maç

7,1 7,2 6,7 7,0 7,1 6,7 6,1 6,3 6,8 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 World Cup Qual. UEFA Malta 7 (5) 469 0 0 6,54
2026 UEFA Nations League Malta 3 (3) 225 0 0 6,93
2026 VBET Malta Premier Marsaxlokk FC – – 0 – 6,79

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

VBET Malta Premier 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (86 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 50 Pas arası 50 Uzaklaştırma 50 Kazanılan hava topu 50 İkili mücadele başarısı Pas isabeti İlerletici top taşıma 50 Reyting

20 maç · 1.760 dk

Enrico Pepe: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,00
50
Pas arası / 90 dk 0,00
50
Uzaklaştırma / 90 dk 0,00
50
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,00
50
İkili mücadele başarısı –
–
Pas isabeti –
–
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting –
–

Nasıl hesaplıyoruz?