OrcaScore
21

Forvet

Endri Mustali

Takip et Karşılaştır
Maç
18
1.209 dk
Gol
6
G+A / 90 dk: 0,52
Asist
1
Ortalama reyting
6,27
Yaş19
Doğum tarihi7 Haz 2007
Boy193 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri79 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika154
Reyting0,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)7 (1)
Pas · isabet19 · %84
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 2
Kazanılan ikili mücadele10 / 24
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,45 / 0,40
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma51
Top kaybı13
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma1
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 1
Dakika99
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet25 · %72
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele8 / 35
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma1
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 1114 / 11
Dakika956
Reyting7,09
Gol / Asist6 / 1
Şut (isabetli)52 (14)
Pas · isabet211 · %80
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele114 / 274
Başarılı çalım25
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%12
İsabetli uzun top7
İsabetli orta3
Kazanılan hava topu36
Uzaklaştırma6
Top kazanma33
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul16
Ofsayt6

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Bray Wanderers – University College Dublin 1–3 – –
27 Eki 2026 Bray Wanderers – Kerry FC 3–0 83' –
24 Eki 2026 Kerry FC – Bray Wanderers 1–2 71' –
9 Eki 2026 Bray Wanderers – Wexford FC 2–2 90' 7.6
2 Eki 2026 Bray Wanderers – Cobh Ramblers FC 1–4 90' 6.9
25 Eyl 2026 University College Dublin – Bray Wanderers 1–3 90' 6.9
18 Eyl 2026 Bray Wanderers – Treaty United FC 2–0 90' 7.6
11 Eyl 2026 Kerry FC – Bray Wanderers 0–1 90' 7.1
4 Eyl 2026 Bray Wanderers – Cork City 1–1 81' 7.0
28 Ağu 2026 Athlone Town AFC – Bray Wanderers 2–1 90' 6.9
22 Ağu 2026 Longford Town – Bray Wanderers 4–2 90' 8.7
14 Ağu 2026 Galway United – Bray Wanderers 6–4 74' 6.6
7 Ağu 2026 Bray Wanderers – Finn Harps 5–0 64' 7.1
3 Ağu 2026 Wexford FC – Bray Wanderers 2–1 69' 6.5
31 Tem 2026 Bray Wanderers – Kerry FC 0–4 65' 7.0

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 2 kayıt
  1. Tampa Bay Yeni kulüp: Bray Wanderers
    Bonservissiz
  2. Miami Academy Yeni kulüp: Tampa Bay
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)16
Ortalama puan7,06
Son maç puanı7,69 Eki 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 7,06 Tem 2026 Ağu 2026 Eki 2026 7,6

Son 10 maç

7,6 6,9 6,9 7,6 7,1 7,0 6,9 8,7 6,6 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 First Division Bray Wanderers 14 (11) 956 6 1 7,09
2026 Premier Division Bray Wanderers 2 (2) 154 0 0 0,00
2026 FAI Cup Bray Wanderers 2 (1) 99 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

First Division 2026 · forvetler arasında yüzdelik (11 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 68 xG 77 Şut 96 xA 50 Kilit pas 23 Başarılı çalım 96 Kazanılan hava topu 77 Reyting 77

7 maç · 622 dk

Endri Mustali: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,58
68
xG / 90 dk 0,64
77
Şut / 90 dk 4,05
96
xA / 90 dk 0,06
50
Kilit pas / 90 dk 0,43
23
Başarılı çalım / 90 dk 1,45
96
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,60
77
Reyting 7,37
77

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?