OrcaScore
4

Defans

Elliott Hewitt

Takip et Karşılaştır
Maç
13
674 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,53
Yaş32
Doğum tarihi30 May 1994
Boy180 cm
Kilo75 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri97 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 6
Dakika554
Reyting6,56
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet213 · %70
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası11 / 2
Kazanılan ikili mücadele33 / 54
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,01 / 0,15
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta6
Topla buluşma382
Top kaybı107
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu17
Kazanılan yer ikilisi16
Uzaklaştırma34
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)51,56
En yüksek hız (km/sa)33,31
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet48 · %77
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele8 / 12
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma63
Top kaybı14
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma1
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 0
Dakika30
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet5 · %40
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 3
Kazanılan ikili mücadele4 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma20
Top kaybı6
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma4
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik38
Taktik41
Savunma59
Yaratıcılık37

Karakteristikler

Güçlü yönler

16

Zayıf yönler

136

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Mansfield Town – Notts County 0–2 9' 6.7
24 Eki 2026 Blackpool – Mansfield Town 1–4 82' 6.3
15 Eki 2026 Mansfield Town – Oxford United 1–1 79' 7.0
10 Eki 2026 Mansfield Town – Bromley 2–1 90' 6.9
6 Eki 2026 Port Vale – Mansfield Town 2–0 – –
19 Eyl 2026 Burton Albion – Mansfield Town 2–2 45' 6.0
12 Eyl 2026 Mansfield Town – Huddersfield 0–0 74' 7.7
5 Eyl 2026 Bradford City – Mansfield Town 1–0 26' 6.8
2 Eyl 2026 Reading – Mansfield Town 5–0 90' 5.9
30 Ağu 2026 Mansfield Town – Luton Town 5–2 37' 6.0
22 Ağu 2026 Peterborough United – Mansfield Town 2–1 21' 6.3
19 Ağu 2026 Mansfield Town – Manchester City U21 1–4 90' 6.0
15 Ağu 2026 Mansfield Town – Doncaster Rovers 2–1 1' –
9 Ağu 2026 Mansfield Town – Sheffield United 0–3 30' 6.7
31 Tem 2026 Mansfield Town – Derby County 1–3 – –

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 285k €
  1. Grimsby Yeni kulüp: Mansfield
    Bonservissiz
  2. Notts County Yeni kulüp: Grimsby
    Bonservissiz
  3. Ipswich Yeni kulüp: Notts County
    Bonservissiz
  4. Colchester Yeni kulüp: Ipswich
    Kiralık dönüşü
  5. Ipswich Yeni kulüp: Colchester
    Kiralık
  6. Gillingham Yeni kulüp: Ipswich
    Kiralık dönüşü
  7. Ipswich Yeni kulüp: Gillingham
    Kiralık
  8. Macclesfield Yeni kulüp: Ipswich
    Transfer 285k €
  9. Macclesf. U19 Yeni kulüp: Macclesfield
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan6,67
Son maç puanı6,731 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,67 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 6,3 7,0 6,9 6,0 7,7 6,8 5,9 6,0 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League One Mansfield Town 11 (6) 554 0 0 6,56
2026 Football League Trophy Mansfield Town 1 (1) 90 0 0 6,00
2026 EFL Cup Mansfield Town 1 (0) 30 0 0 6,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (90 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 58 Pas arası 1 Uzaklaştırma 61 Kazanılan hava topu 74 İkili mücadele başarısı 48 Pas isabeti 26 İlerletici top taşıma 69 Reyting 8

6 maç · 293 dk

Elliott Hewitt: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,54
58
Pas arası / 90 dk 0,00
1
Uzaklaştırma / 90 dk 6,45
61
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,99
74
İkili mücadele başarısı %59,5
48
Pas isabeti %70,1
26
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,92
69
Reyting 6,45
8

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?