OrcaScore
7

Orta saha

Elage Bah

  • Vancouver FC
  • Canada
  • 22 yaş
  • 170 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
32
2.485 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,33
Asist
5
Ortalama reyting
6,84
Yaş22
Doğum tarihi30 Tem 2004
Boy170 cm
Kilo86 kg
Tercih ettiği ayakSağ

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika262
Reyting6,43
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (3)
Pas · isabet62 · %74
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası5 / 0
Kazanılan ikili mücadele13 / 27
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma110
Top kaybı37
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma2
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul1
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1127 / 24
Dakika2.064
Reyting6,89
Gol / Asist4 / 5
Şut (isabetli)37 (13)
Pas · isabet519 · %76
Kilit pas22
Top kapma / Pas arası39 / 6
Kazanılan ikili mücadele143 / 280
Başarılı çalım30
Sarı kart / Kırmızı kart5 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,37 / 2,27
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat9
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%11
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top10
İsabetli orta7
Topla buluşma940
Top kaybı287
Top kaptırma36
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi132
Uzaklaştırma12
Top kazanma91
Maruz kaldığı faul63
Yaptığı faul37
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı2
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)196,76
En yüksek hız (km/sa)35,35
Maç / İlk 112 / 2
Dakika159
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet15 · %80
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele7 / 17
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma37
Top kaybı10
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma1
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,44
En yüksek hız (km/sa)33,99

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum52
Teknik46
Taktik36
Savunma38
Yaratıcılık50

Karakteristikler

Güçlü yönler

26

Zayıf yönler

1413

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
17 Eki 2026 Vancouver FC – Halifax Wanderers FC 2–1 45' 7.5
10 Eki 2026 FC Supra Du Quebec – Vancouver FC 2–2 90' 7.0
27 Eyl 2026 Vancouver FC – Forge FC 1–1 90' 6.2
24 Eyl 2026 Vancouver FC – Inter Toronto 3–3 90' 6.3
20 Eyl 2026 Pacific FC – Vancouver FC 1–1 71' 6.5
13 Eyl 2026 Inter Toronto – Vancouver FC 3–1 90' 7.0
7 Eyl 2026 Vancouver FC – FC Supra Du Quebec 3–2 90' 8.1
30 Ağu 2026 Cavalry FC – Vancouver FC 1–0 90' 7.1
22 Ağu 2026 Halifax Wanderers FC – Vancouver FC 1–0 90' 6.7
20 Ağu 2026 Atlético Ottawa – Vancouver FC 4–0 90' 5.8
15 Ağu 2026 Vancouver FC – Pacific FC 1–1 90' 6.4
8 Ağu 2026 Forge FC – Vancouver FC 0–1 90' 7.0
2 Ağu 2026 Vancouver FC – Atlético Ottawa 3–1 69' 7.1
25 Tem 2026 Vancouver FC – Cavalry FC 1–0 88' 7.4
18 Tem 2026 FC Supra Du Quebec – Vancouver FC 1–5 88' 6.8

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)32
Ortalama puan6,84
Son maç puanı7,517 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,84 Şub 2026 Tem 2026 Eki 2026 7,5

Son 10 maç

7,5 7,0 6,2 6,3 6,5 7,0 8,1 7,1 6,7 5,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Canadian Premier League Vancouver FC 27 (24) 2.064 4 5 6,89
2026 Canadian Championship Vancouver FC 3 (3) 262 0 0 6,43
2026 CONCACAF Champions Cup Vancouver FC 2 (2) 159 0 0 6,75

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Canadian Premier League 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (46 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 73 Kilit pas 38 Başarılı pas 5 Pas isabeti 1 İlerletici top taşıma 75 Başarılı çalım 60 Top kapma + pas arası 29 Reyting 32

8 maç · 701 dk

Elage Bah: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,05
73
Kilit pas / 90 dk 0,90
38
Başarılı pas / 90 dk 16,7
5
Pas isabeti %73,9
1
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,31
75
Başarılı çalım / 90 dk 0,77
60
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,05
29
Reyting 6,71
32

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?