OrcaScore
17

Orta saha

Eduards Daskevics

  • FK Auda
  • Latvia
  • 24 yaş
  • 171 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
39
2.383 dk
Gol
10
G+A / 90 dk: 0,60
Asist
6
Ortalama reyting
7,24
Yaş24
Doğum tarihi12 Tem 2002
Boy171 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri730 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1129 / 22
Dakika1.988
Reyting7,43
Gol / Asist9 / 6
Şut (isabetli)74 (29)
Pas · isabet733 · %76
Kilit pas65
Top kapma / Pas arası20 / 8
Kazanılan ikili mücadele142 / 309
Başarılı çalım52
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)2 / 0
Beklenen gol / asist5,36 / 6,99
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat12
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%12
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top34
İsabetli orta55
Topla buluşma1.520
Top kaybı561
Top kaptırma47
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi138
Uzaklaştırma12
Top kazanma76
Maruz kaldığı faul66
Yaptığı faul23
Ofsayt5
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı4
Gol yemeden biten maç5
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)3,34
En yüksek hız (km/sa)29,84
Maç / İlk 114 / 2
Dakika179
Reyting7,05
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet30 · %77
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele12 / 24
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,05 / 0,24
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta2
Topla buluşma64
Top kaybı20
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma1
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)21,53
En yüksek hız (km/sa)31,51
Maç / İlk 116 / 2
Dakika216
Reyting6,45
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet36 · %64
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası5 / 3
Kazanılan ikili mücadele11 / 31
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma82
Top kaybı26
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma7
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum62
Teknik67
Taktik35
Savunma34
Yaratıcılık59

Karakteristikler

Güçlü yönler

7

Milli takım

  • Latvia28 maç · 1 gol · ilk maç Haz 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 FK Auda – FS Jelgava 4–3 90' 9.8
25 Eki 2026 Ogre United – FK Auda 1–4 77' 7.7
19 Eki 2026 BFC Daugavpils – FK Auda 2–1 23' 6.7
12 Eki 2026 FK Liepaja – FK Auda 2–3 90' 7.1
5 Eki 2026 Cyprus – Latvia 2–1 74' 7.8
2 Eki 2026 Latvia – Montenegro 1–2 25' 6.6
28 Eyl 2026 Latvia – Cyprus 0–0 12' 6.9
25 Eyl 2026 Armenia – Latvia 2–0 68' 6.9
20 Eyl 2026 FK Auda – RFS 1–1 20' 6.9
16 Eyl 2026 FK Auda – Ogre United 1–0 76' 8.3
11 Eyl 2026 Riga FC – FK Auda 2–2 36' 7.3
6 Eyl 2026 FK Auda – FK Grobiņa 1–0 90' 8.0
2 Eyl 2026 BFC Daugavpils – FK Auda 2–5 120' 7.5
29 Ağu 2026 FK Auda – SK Super Nova 1–1 12' 6.9
25 Ağu 2026 FK Auda – FK Liepaja 1–0 90' 7.3

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 3 kayıt
  1. Riga Yeni kulüp: Auda
    Transfer Belirtilmemiş
  2. HamKam Yeni kulüp: Riga
    Bonservissiz
  3. RSCA Futures U23 Yeni kulüp: HamKam
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)36
Ortalama puan7,36
Son maç puanı9,71 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
6 7 8 9 10 7,36 Nis 2026 Tem 2026 Kas 2026 9,7

Son 10 maç

9,7 7,7 6,7 7,1 7,8 6,6 6,9 6,9 6,9 8,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Virsliga FK Auda 29 (22) 1.988 9 6 7,43
2026 World Cup Qual. UEFA Latvia 6 (2) 216 0 0 6,45
2026 UEFA Nations League Latvia 4 (2) 179 1 0 7,05

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Virsliga 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (108 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 99 Kilit pas 98 Başarılı pas 32 Pas isabeti 7 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 100 Top kapma + pas arası 12 Reyting 95

34 maç · 2.085 dk

Eduards Daskevics: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,34
99
Kilit pas / 90 dk 2,55
98
Başarılı pas / 90 dk 22,0
32
Pas isabeti %68,0
7
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 7,77
100
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,78
12
Reyting 7,50
95

Nasıl hesaplıyoruz?