OrcaScore
72

Defans

Eduardo Quaresma

  • Sporting CP
  • Portugal
  • 24 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
11
852 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
7,11
Yaş24
Doğum tarihi2 Mar 2002
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri18,1 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2031

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 114 / 4
Dakika354
Reyting7,25
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet220 · %94
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası10 / 5
Kazanılan ikili mücadele24 / 35
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,10 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma292
Top kaybı22
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi16
Uzaklaştırma19
Top kazanma18
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)40,38
En yüksek hız (km/sa)31,39
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet85 · %91
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 3
Kazanılan ikili mücadele2 / 6
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma100
Top kaybı9
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma6
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 116 / 4
Dakika408
Reyting7,07
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet309 · %92
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası11 / 2
Kazanılan ikili mücadele28 / 51
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,40
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta0
Topla buluşma383
Top kaybı35
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi19
Uzaklaştırma26
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)42,75
En yüksek hız (km/sa)32,41

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum39
Teknik54
Taktik54
Savunma73
Yaratıcılık43

Karakteristikler

Güçlü yönler

15139

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
7 Kas 2026 Sporting CP – Moreirense – – –
3 Kas 2026 Shakhtar Donetsk – Sporting CP 0–1 90' 7.9
30 Eki 2026 Casa Pia – Sporting CP 0–2 90' 7.4
27 Eki 2026 Sporting CP – CS Marítimo 2–1 90' 6.8
25 Eki 2026 Sporting CP – Académico Viseu FC 1–2 – –
21 Eki 2026 Sporting CP – LASK 2–3 90' 6.4
13 Eki 2026 RC Lens – Sporting CP 0–2 90' 7.3
9 Eki 2026 Sporting Braga – Sporting CP 1–3 90' 7.9
19 Eyl 2026 Sporting CP – FC Arouca 2–2 33' 5.6
13 Eyl 2026 Famalicão – Sporting CP 1–1 – –
9 Eyl 2026 Sporting CP – Galatasaray 3–1 84' 7.4
5 Eyl 2026 Sporting CP – CD Nacional 2–0 – –
28 Ağu 2026 Rio Ave – Sporting CP 0–4 – –
22 Ağu 2026 Sporting CP – FC Alverca 3–1 15' 6.5
14 Ağu 2026 Sporting CP – Vitória SC 3–2 90' 6.6

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 5 kayıt
  1. Hoffenheim Yeni kulüp: Sporting
    Kiralık dönüşü
  2. Sporting Yeni kulüp: Hoffenheim
    Kiralık
  3. Tondela Yeni kulüp: Sporting
    Kiralık dönüşü
  4. Sporting Yeni kulüp: Tondela
    Kiralık
  5. Sporting U23 Yeni kulüp: Sporting
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)33
Ortalama puan7,16
Son maç puanı7,93 Kas 2026
Kaçırılan maç11 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 7,16 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 7,9

Son 10 maç

7,9 7,4 6,8 6,4 7,3 7,9 5,6 7,4 6,5 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal Betclic Sporting CP 6 (4) 408 0 0 7,07
2026 UEFA Champions League Sporting CP 4 (4) 354 0 0 7,25
2026 Taça da Liga Sporting CP 1 (1) 90 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Champions League 2025 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (189 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 90 Pas arası 62 Uzaklaştırma 85 Kazanılan hava topu 57 İkili mücadele başarısı 10 Pas isabeti 87 İlerletici top taşıma 13 Reyting 60

7 maç · 445 dk

Eduardo Quaresma: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,83
90
Pas arası / 90 dk 1,21
62
Uzaklaştırma / 90 dk 5,46
85
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,42
57
İkili mücadele başarısı %45,3
10
Pas isabeti %92,2
87
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
13
Reyting 6,79
60

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?