OrcaScore
49

Defans

Edoardo Zaia

  • Pergolettese
  • Italy
  • 20 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
13
1.036 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,09
Asist
1
Ortalama reyting
6,67
Yaş20
Doğum tarihi12 Eyl 2006
Boy184 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri105 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 11
Dakika946
Reyting6,66
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet432 · %77
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası23 / 27
Kazanılan ikili mücadele65 / 129
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,10 / 0,33
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top30
İsabetli orta6
Topla buluşma707
Top kaybı174
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi53
Uzaklaştırma25
Top kazanma76
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul15
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)82,80
En yüksek hız (km/sa)34,77
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet33 · %64
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele12 / 21
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma4
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum42
Teknik62
Taktik44
Savunma53
Yaratıcılık48

Karakteristikler

Güçlü yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Eki 2026 AlbinoLeffe – Pergolettese 3–2 90' 6.6
25 Eki 2026 Pergolettese – Lumezzane 2–1 90' 6.6
18 Eki 2026 Ospitaletto Franciacorta – Pergolettese 2–3 90' 6.8
10 Eki 2026 Pergolettese – Carpi 2–1 90' 6.7
3 Eki 2026 Arzignano Valchiampo – Pergolettese 2–2 45' 6.5
26 Eyl 2026 Pergolettese – Trento 0–0 90' 6.9
20 Eyl 2026 Lecco – Pergolettese 0–0 2' –
17 Eyl 2026 Pergolettese – Folgore Caratese 0–0 90' 6.9
13 Eyl 2026 Novara – Pergolettese 0–1 90' 7.0
6 Eyl 2026 Juventus Next Gen U23 – Pergolettese 0–0 90' 6.9
30 Ağu 2026 Pergolettese – Union Brescia 0–1 89' 6.9
22 Ağu 2026 Cittadella – Pergolettese 2–0 90' 5.5
14 Ağu 2026 Pro Vercelli – Pergolettese 7–6 90' 6.8
16 May 2026 Milan U20 – Torino U20 1–1 90' 6.9
10 May 2026 Torino U20 – Lazio U20 4–1 89' 6.7

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 5 kayıt
  1. Pergolettese Yeni kulüp: Torino
    Kiralık dönüşü
  2. Torino U20 Yeni kulüp: Pergolettese
    Kiralık
  3. Venezia Gio Yeni kulüp: Pordenone Gio.
    Bonservissiz
  4. Montebelluna G. Yeni kulüp: Venezia Gio
    Bonservissiz
  5. Vazzola Yeni kulüp: Montebelluna G.
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)39
Ortalama puan7,00
Son maç puanı6,630 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,00 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,6 6,8 6,7 6,5 6,9 6,9 7,0 6,9 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie C, Girone A Pergolettese 12 (11) 946 0 1 6,66
2026 Coppa Italia Serie C Pergolettese 1 (1) 90 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie C, Girone A 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (81 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 85 Pas arası 60 Uzaklaştırma 41 Kazanılan hava topu 8 İkili mücadele başarısı 47 Pas isabeti 14 İlerletici top taşıma 45 Reyting 39

7 maç · 542 dk

Edoardo Zaia: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,33
85
Pas arası / 90 dk 1,66
60
Uzaklaştırma / 90 dk 3,99
41
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,66
8
İkili mücadele başarısı %56,0
47
Pas isabeti %77,8
14
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
45
Reyting 6,73
39

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?