OrcaScore
39

Orta saha

Edo Kayembe

  • Watford
  • DR Congo
  • 28 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
19
1.278 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,14
Asist
1
Ortalama reyting
6,71
Yaş28
Doğum tarihi3 Haz 1998
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri4,2 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 10
Dakika1.006
Reyting6,74
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)20 (4)
Pas · isabet430 · %84
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası15 / 10
Kazanılan ikili mücadele43 / 104
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,12 / 1,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%5
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta4
Topla buluşma626
Top kaybı131
Top kaptırma14
Kazanılan hava topu13
Kazanılan yer ikilisi30
Uzaklaştırma19
Top kazanma54
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul13
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)112,62
En yüksek hız (km/sa)32,21
Maç / İlk 112 / 1
Dakika112
Reyting6,85
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet84 · %92
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 12
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma104
Top kaybı12
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma0
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 2
Dakika160
Reyting6,47
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet41 · %85
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele9 / 20
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,06 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma69
Top kaybı18
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma1
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,49
En yüksek hız (km/sa)29,14

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum53
Teknik54
Taktik40
Savunma37
Yaratıcılık54

Milli takım

  • DR Congo47 maç · 2 gol · ilk maç Eki 2019

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 Watford – Lincoln City 1–0 90' 7.0
31 Eki 2026 Norwich City – Watford 3–2 90' 6.5
24 Eki 2026 Wolves – Watford 1–0 90' 6.7
17 Eki 2026 Watford – Charlton Athletic 2–0 90' 7.4
13 Eki 2026 Cardiff City – Watford 5–1 90' 5.8
10 Eki 2026 Watford – Burnley 0–4 90' 7.0
28 Eyl 2026 Zimbabwe – DR Congo 1–2 23' 6.5
24 Eyl 2026 DR Congo – Equatorial Guinea 2–0 70' 7.0
18 Eyl 2026 Bristol City – Watford 1–0 90' 6.8
12 Eyl 2026 Watford – Stoke City 1–2 90' 6.0
8 Eyl 2026 Watford – Preston North End 2–1 90' 8.1
5 Eyl 2026 West Bromwich Albion – Watford 1–0 45' 6.6
1 Eyl 2026 Swansea City – Watford 2–0 90' 6.6
29 Ağu 2026 Watford – West Ham United 1–1 9' 6.5
25 Ağu 2026 Watford – Peterborough United 1–5 90' 6.7

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 5.7M €
  1. Eupen Yeni kulüp: Watford
    Transfer 4.7M €
  2. Anderlecht Yeni kulüp: Eupen
    Transfer 1M €
  3. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 4 Kas 2026
Maç (12 ay)47
Ortalama puan6,76
Son maç puanı7,03 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,76 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,5 6,7 7,4 5,8 7,0 6,5 7,0 6,8 6,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Championship Watford 14 (10) 1.006 1 1 6,74
2026 FIFA World Cup DR Congo 3 (2) 160 0 0 6,47
2026 EFL Cup Watford 2 (1) 112 0 0 6,85

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Championship 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (234 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 19 Kilit pas 31 Başarılı pas 60 Pas isabeti 74 İlerletici top taşıma 45 Başarılı çalım 43 Top kapma + pas arası 8 Reyting 43

44 maç · 3.202 dk

Edo Kayembe: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,06
19
Kilit pas / 90 dk 0,87
31
Başarılı pas / 90 dk 28,9
60
Pas isabeti %83,8
74
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
45
Başarılı çalım / 90 dk 0,62
43
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,46
8
Reyting 6,80
43

Nasıl hesaplıyoruz?