OrcaScore
12

Defans

Edmond Tapsoba

Takip et Karşılaştır
Maç
13
1.096 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,25
Asist
1
Ortalama reyting
7,20
Yaş27
Doğum tarihi2 Şub 1999
Boy193 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri37 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2031

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 8
Dakika720
Reyting6,78
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet534 · %89
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası9 / 5
Kazanılan ikili mücadele36 / 54
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,19 / 0,63
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top25
İsabetli orta0
Topla buluşma630
Top kaybı69
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu21
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma45
Top kazanma45
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata2
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)75,12
En yüksek hız (km/sa)32,86
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting8,15
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)5 (3)
Pas · isabet180 · %90
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 4
Kazanılan ikili mücadele5 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%40
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma205
Top kaybı21
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma3
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,34
En yüksek hız (km/sa)30,70
Maç / İlk 113 / 2
Dakika196
Reyting7,67
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet192 · %94
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele7 / 10
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,25 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta0
Topla buluşma213
Top kaybı12
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma5
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)10,97
En yüksek hız (km/sa)34,16

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum43
Teknik52
Taktik67
Savunma71
Yaratıcılık48

Karakteristikler

Güçlü yönler

16

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Bayer 04 Leverkusen – VfB Stuttgart 2–4 90' 7.1
28 Eki 2026 Bayer 04 Leverkusen – 1. FC Nürnberg 5–2 90' 8.7
25 Eki 2026 TSG Hoffenheim – Bayer 04 Leverkusen 3–0 90' 6.2
22 Eki 2026 OFI Crete – Bayer 04 Leverkusen 0–2 16' 6.7
18 Eki 2026 Bayer 04 Leverkusen – SC Freiburg 2–1 90' 7.1
15 Eki 2026 Lech Poznań – Bayer 04 Leverkusen 0–4 90' 8.3
10 Eki 2026 1. FSV Mainz 05 – Bayer 04 Leverkusen 3–4 90' 6.5
28 Eyl 2026 Central African Republic – Burkina Faso 0–1 90' 7.0
25 Eyl 2026 Burkina Faso – Benin 1–1 87' 6.6
20 Eyl 2026 Bayer 04 Leverkusen – RB Leipzig 2–0 90' 7.1
16 Eyl 2026 Bayer 04 Leverkusen – NK Celje 2–0 90' 8.0
12 Eyl 2026 FC Augsburg – Bayer 04 Leverkusen 2–2 90' 7.0
5 Eyl 2026 Bayer 04 Leverkusen – 1. FC Union Berlin 4–0 90' 7.4
29 Ağu 2026 SV 07 Elversberg – Bayer 04 Leverkusen 3–2 90' 5.8
22 Ağu 2026 SV Wehen Wiesbaden – Bayer 04 Leverkusen 0–4 90' 7.6

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 20.2M €
  1. Vitória Yeni kulüp: Leverkusen
    Transfer 20.2M €
  2. Vitória B Yeni kulüp: Vitória
    Transfer
  3. Leixões Yeni kulüp: Vitória B
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)50
Ortalama puan7,15
Son maç puanı7,131 Eki 2026
Kaçırılan maç21 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,15 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,1

Son 10 maç

7,1 8,7 6,2 6,7 7,1 8,3 6,5 7,0 6,6 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Bundesliga Bayer 04 Leverkusen 8 (8) 720 0 1 6,78
2026 UEFA Europa League Bayer 04 Leverkusen 3 (2) 196 0 0 7,67
2026 DFB Pokal Bayer 04 Leverkusen 2 (2) 180 2 0 8,15
2026 Africa Cup of Nations Qual. Burkina Faso 2 (2) 177 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Bundesliga 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (52 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 46 Pas arası 28 Uzaklaştırma 45 Kazanılan hava topu 49 İkili mücadele başarısı 87 Pas isabeti 80 İlerletici top taşıma 64 Reyting 38

4 maç · 360 dk

Edmond Tapsoba: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,50
46
Pas arası / 90 dk 1,00
28
Uzaklaştırma / 90 dk 4,75
45
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,00
49
İkili mücadele başarısı %68,0
87
Pas isabeti %90,1
80
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,00
64
Reyting 6,83
38

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?