OrcaScore
9

Forvet

Eddie Nketiah

Takip et Karşılaştır
Maç
12
401 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,67
Asist
1
Ortalama reyting
6,61
Yaş27
Doğum tarihi30 May 1999
Boy175 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri13,4 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 0
Dakika55
Reyting6,77
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet12 · %67
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele2 / 3
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,33 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma23
Top kaybı8
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)6,37
En yüksek hız (km/sa)31,14
Maç / İlk 118 / 3
Dakika275
Reyting6,49
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)5 (2)
Pas · isabet60 · %73
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele14 / 49
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,13 / 0,63
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma104
Top kaybı32
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma2
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul8
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)34,44
En yüksek hız (km/sa)32,64
Maç / İlk 111 / 1
Dakika71
Reyting7,10
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet6 · %33
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 12
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,22 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%100
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma16
Top kaybı11
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum65
Teknik49
Taktik48
Savunma27
Yaratıcılık48

Karakteristikler

Zayıf yönler

1416

Milli takım

  • England1 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Tottenham Hotspur – Crystal Palace 2–0 30' 6.3
28 Eki 2026 Fulham – Crystal Palace 0–1 71' 7.1
25 Eki 2026 Crystal Palace – Newcastle United 0–2 28' 6.2
22 Eki 2026 Beşiktaş JK – Crystal Palace 2–2 11' 6.5
18 Eki 2026 Brighton & Hove Albion – Crystal Palace 5–0 29' 6.6
15 Eki 2026 Olympique Lyonnais – Crystal Palace 3–2 28' 6.5
11 Eki 2026 Crystal Palace – Nottingham Forest 3–1 12' 6.4
3 Eki 2026 Crystal Palace – Bristol City 0–2 83' 6.1
20 Eyl 2026 Leeds United – Crystal Palace 0–0 8' 6.3
17 Eyl 2026 Crystal Palace – Lech Poznań 4–0 16' 7.3
5 Eyl 2026 Fulham – Crystal Palace 2–3 45' 6.8
28 Ağu 2026 Crystal Palace – Manchester City 1–4 68' 6.3
22 Ağu 2026 Everton – Crystal Palace 2–0 55' 7.0
15 Ağu 2026 SC Freiburg – Crystal Palace 3–0 43' 6.6
7 Ağu 2026 Fulham – Crystal Palace 1–2 63' 6.5

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 29.7M €
  1. Arsenal Yeni kulüp: Crystal Palace
    Transfer 29.7M €
  2. Leeds Yeni kulüp: Arsenal
    Kiralık dönüşü
  3. Arsenal Yeni kulüp: Leeds
    Kiralık
  4. Arsenal U21 Yeni kulüp: Arsenal
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan6,66
Son maç puanı6,431 Eki 2026
Kaçırılan maç303 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,66 Kas 2025 Ağu 2026 Eki 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 7,1 6,2 6,5 6,6 6,5 6,4 6,1 6,3 7,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier League Crystal Palace 8 (3) 275 0 1 6,49
2026 EFL Cup Crystal Palace 1 (1) 71 1 0 7,10
2026 UEFA Europa League Crystal Palace 3 (0) 55 1 0 6,77

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier League 2024 · forvetler arasında yüzdelik (74 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 35 xG 83 Şut 91 xA 44 Kilit pas 59 Başarılı çalım 56 Kazanılan hava topu 66 Reyting 39

29 maç · 1.045 dk

Eddie Nketiah: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,26
35
xG / 90 dk 0,49
83
Şut / 90 dk 3,70
91
xA / 90 dk 0,07
44
Kilit pas / 90 dk 1,12
59
Başarılı çalım / 90 dk 0,95
56
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,81
66
Reyting 6,73
39

Nasıl hesaplıyoruz?