OrcaScore
32

Defans

Eam Ratana

Takip et Karşılaştır
Maç
8
652 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,72
Yaş25
Doğum tarihi3 Ara 2000
Boy171 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri69 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika256
Reyting6,83
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet122 · %89
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 5
Kazanılan ikili mücadele11 / 21
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma176
Top kaybı29
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma9
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)25,88
En yüksek hız (km/sa)30,52
Maç / İlk 115 / 3
Dakika396
Reyting6,66
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet238 · %81
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele33 / 68
Başarılı çalım10
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta10
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma4
Top kazanma34
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum39
Teknik52
Taktik29
Savunma45
Yaratıcılık46

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Phnom Penh Crown – MOI Kompong Dewa FC 0–1 42' 7.0
29 Eki 2026 Phnom Penh Crown – Kitchee SC 2–0 90' 7.7
24 Eki 2026 Tiffy Army FC – Phnom Penh Crown 1–2 90' 6.1
19 Eki 2026 Phnom Penh Crown – Life FC 1–1 55' 6.7
15 Eki 2026 Gangwon FC – Phnom Penh Crown 1–2 77' 6.4
17 Eyl 2026 Phnom Penh Crown – Kuching City 2–1 89' 6.4
12 Eyl 2026 Angkor Tiger FC – Phnom Penh Crown 2–2 90' 7.3
5 Eyl 2026 Phnom Penh Crown – Nagaworld FC 2–2 90' 6.2
17 May 2026 Preah Khan Reach Svay Rieng FC – Phnom Penh Crown 1–2 90' 6.4
10 May 2026 Phnom Penh Crown – Nagaworld FC 3–0 90' 7.3
3 May 2026 Boeung Ket FC – Phnom Penh Crown 2–0 90' 6.2
25 Nis 2026 MOI Kompong Dewa FC – Phnom Penh Crown 1–0 90' 7.7
12 Nis 2026 Phnom Penh Crown – Angkor Tiger FC 2–0 90' 7.5
4 Nis 2026 Phnom Penh Crown – Preah Khan Reach Svay Rieng FC 1–4 31' 6.6
15 Mar 2026 Phnom Penh Crown – Boeung Ket FC 1–2 90' 7.6

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 2 kayıt
  1. ISI Dangkor Senchey Yeni kulüp: PPCFC
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Soltilo Yeni kulüp: ISI Dangkor Senchey
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)27
Ortalama puan6,87
Son maç puanı7,729 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,87 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 7,7

Son 10 maç

7,7 6,1 6,7 6,4 6,4 7,3 6,2 6,4 7,3 6,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Cambodian Premier League Phnom Penh Crown 5 (3) 396 0 0 6,66
2026 AFC Champions League Two Phnom Penh Crown 3 (3) 256 0 0 6,83

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Cambodian Premier League 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (87 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 58 Pas arası 41 Uzaklaştırma 17 Kazanılan hava topu 44 İkili mücadele başarısı 51 Pas isabeti 39 İlerletici top taşıma 50 Reyting 58

24 maç · 1.801 dk

Eam Ratana: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,40
58
Pas arası / 90 dk 1,60
41
Uzaklaştırma / 90 dk 1,40
17
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,20
44
İkili mücadele başarısı %36,8
51
Pas isabeti %78,7
39
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,73
58

Nasıl hesaplıyoruz?