OrcaScore
28

Forvet

Dušan Vlahović

Takip et Karşılaştır
Maç
17
1.354 dk
Gol
9
G+A / 90 dk: 0,66
Asist
1
Ortalama reyting
7,06
Yaş26
Doğum tarihi28 Oca 2000
Boy190 cm
Kilo78 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri31 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Gastrointestinal Discomfort · Günlük takip 14 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 16 Eki 2026
  • Sakatlık Gastrointestinal Discomfort · Şüpheli Bitti: 14 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 7
Dakika639
Reyting7,16
Gol / Asist7 / 0
Şut (isabetli)24 (14)
Pas · isabet109 · %69
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele22 / 64
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)2 / 0
Beklenen gol / asist5,74 / 0,69
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%29
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma208
Top kaybı80
Top kaptırma10
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma4
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul9
Ofsayt12
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)56,99
En yüksek hız (km/sa)32,21
Maç / İlk 112 / 1
Dakika105
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet26 · %77
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele7 / 11
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,40 / 0,48
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma44
Top kaybı12
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma1
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)11,08
En yüksek hız (km/sa)31,96
Maç / İlk 117 / 7
Dakika610
Reyting7,00
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)28 (9)
Pas · isabet120 · %68
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele34 / 72
Başarılı çalım10
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat5
Gol dönüşüm oranı%7
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma237
Top kaybı87
Top kaptırma18
Kazanılan hava topu20
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma4
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul5
Ofsayt5
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum74
Teknik52
Taktik50
Savunma23
Yaratıcılık54

Karakteristikler

Güçlü yönler

1

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Serbia41 maç · 16 gol · ilk maç Eki 2020

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Kasımpaşa – Beşiktaş JK 2–2 90' 7.8
26 Eki 2026 Beşiktaş JK – Başakşehir FK 2–0 90' 6.8
22 Eki 2026 Beşiktaş JK – Crystal Palace 2–2 15' 6.6
19 Eki 2026 Trabzonspor – Beşiktaş JK 2–0 90' 6.5
11 Eki 2026 Beşiktaş JK – Kocaelispor 2–1 90' 6.8
20 Eyl 2026 Amed Sportif Faaliyetler – Beşiktaş JK 3–2 90' 6.9
17 Eyl 2026 Beşiktaş JK – Olympique de Marseille 4–1 90' 7.2
5 Eyl 2026 Fenerbahçe – Beşiktaş JK 1–2 85' 6.6
31 Ağu 2026 Beşiktaş JK – Çorum FK 6–2 71' 9.4
27 Ağu 2026 FK Kauno Žalgiris – Beşiktaş JK 1–0 – –
23 Ağu 2026 Alanyaspor – Beşiktaş JK 1–0 33' 6.5
20 Ağu 2026 Beşiktaş JK – FK Kauno Žalgiris 3–0 – –
24 May 2026 Torino – Juventus 2–2 62' 8.0
17 May 2026 Juventus – Fiorentina 0–2 90' 6.2
9 May 2026 Lecce – Juventus 0–1 77' 7.5

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 88.6M €
  1. Juventus Yeni kulüp: Beşiktaş
    Bonservissiz
  2. Fiorentina Yeni kulüp: Juventus
    Transfer 85.4M €
  3. Partizan Yeni kulüp: Fiorentina
    Transfer 3.2M €
  4. Partizan U19 Yeni kulüp: Partizan
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)16
Ortalama puan7,06
Son maç puanı7,81 Kas 2026
Kaçırılan maç235 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,06 Mar 2026 Eyl 2026 Kas 2026 7,8

Son 10 maç

7,8 6,8 6,6 6,5 6,8 6,9 7,2 6,6 9,4 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Trendyol Süper Lig Beşiktaş JK 8 (7) 639 7 0 7,16
2026 World Cup Qual. UEFA Serbia 7 (7) 610 2 1 7,00
2026 UEFA Europa League Beşiktaş JK 2 (1) 105 0 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Trendyol Süper Lig 2026 · forvetler arasında yüzdelik (17 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 85 xG 85 Şut 91 xA 38 Kilit pas 32 Başarılı çalım 62 Kazanılan hava topu 21 Reyting 74

4 maç · 279 dk

Dušan Vlahović: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 1,61
85
xG / 90 dk 0,96
85
Şut / 90 dk 3,87
91
xA / 90 dk 0,05
38
Kilit pas / 90 dk 0,65
32
Başarılı çalım / 90 dk 0,97
62
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,32
21
Reyting 7,35
74

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?