OrcaScore
1

Kaleci

Dumitru Celeadnic

  • FC Kyzylzhar
  • Moldova
  • 34 yaş
  • 192 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
35
3.150 dk
Kurtarış
105
Yenilen gol
51
Ortalama reyting
6,83
Yaş34
Doğum tarihi23 Nis 1992
Boy192 cm
Kilo79 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri105 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1130 / 30
Dakika2.700
Reyting6,95
Kurtarış / Yenilen gol96 / 38
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet424 · %75
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele22 / 25
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top91
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu13
Uzaklaştırma11
Top kazanma123
Maruz kaldığı faul14
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç6
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting6,20
Kurtarış / Yenilen gol5 / 8
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet100 · %60
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 2
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top26
İsabetli orta0
Topla buluşma139
Top kaybı41
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma5
Top kazanma38
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış2
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting5,90
Kurtarış / Yenilen gol4 / 5
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet19 · %68
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta0
Topla buluşma30
Top kaybı6
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma2
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış2

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik11
Savunma0
Yaratıcılık0

Milli takım

  • Moldova17 maç · 0 gol · ilk maç Şub 2019

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Caspiy Aktau – FC Kyzylzhar 1–2 90' 7.5
24 Eki 2026 FC Kyzylzhar – Ulytau FC 1–0 90' 7.1
17 Eki 2026 Oqjetpes FK – FC Kyzylzhar 1–0 90' 6.2
10 Eki 2026 Irtysh Pavlodar – FC Kyzylzhar 0–2 90' 7.8
6 Eki 2026 Moldova – Slovakia 0–4 90' 5.6
2 Eki 2026 Kazakhstan – Moldova 1–2 90' 6.6
29 Eyl 2026 Moldova – Faroe Islands 1–1 90' 6.5
26 Eyl 2026 Slovakia – Moldova 2–0 90' 6.1
18 Eyl 2026 FC Kyzylzhar – FC Kaysar 1–1 90' 6.9
12 Eyl 2026 FK Zhenys – FC Kyzylzhar 3–1 90' 6.7
5 Eyl 2026 FC Kyzylzhar – Atyrau 0–1 90' 6.6
29 Ağu 2026 FC Ordabasy – FC Kyzylzhar 3–0 90' 6.1
16 Ağu 2026 FC Kyzylzhar – Astana 1–1 90' 7.4
8 Ağu 2026 Altay Oskemen – FC Kyzylzhar 2–2 90' 6.5
1 Ağu 2026 FC Kyzylzhar – FK Aktobe 3–1 90' 7.6

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 12 kayıt
  1. Ordabasy Yeni kulüp: Kyzylzhar
    Bonservissiz
  2. Sheriff Yeni kulüp: Ordabasy
    Bonservissiz
  3. Poli Iași Yeni kulüp: Sheriff
    Bonservissiz
  4. Sheriff Yeni kulüp: Poli Iași
    Bonservissiz
  5. Petrocub Yeni kulüp: Sheriff
    Bonservissiz
  6. Dacia Yeni kulüp: Petrocub
    Bonservissiz
  7. Dinamo-Auto Yeni kulüp: Dacia
    Kiralık dönüşü
  8. Dacia Yeni kulüp: Dinamo-Auto
    Kiralık
  9. FC Speranta Yeni kulüp: Dacia
    Kiralık dönüşü
  10. Dacia Yeni kulüp: FC Speranta
    Kiralık
  11. FC Speranta Yeni kulüp: Dacia
    Transfer Belirtilmemiş
  12. Dacia Yeni kulüp: FC Speranta
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)34
Ortalama puan6,86
Son maç puanı7,431 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,86 Mar 2026 Tem 2026 Eki 2026 7,4

Son 10 maç

7,4 7,1 6,2 7,8 5,6 6,6 6,5 6,1 6,9 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Kazakhstan Premier League FC Kyzylzhar 30 (30) 2.700 0 0 6,95
2026 UEFA Nations League Moldova 4 (4) 360 0 0 6,20
2026 World Cup Qual. UEFA Moldova 1 (1) 90 0 0 5,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Nations League 2026 · kaleciler arasında yüzdelik (32 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 5 Kurtarış yüzdesi Önlenen gol 17 Gol yememe oranı 20 Pas isabeti 11 Başarılı uzun top 47 Reyting 17

3 maç · 270 dk

Dumitru Celeadnic: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 1,00
5
Kurtarış yüzdesi –
–
Önlenen gol / 90 dk -0,29
17
Gol yememe oranı %0,0
20
Pas isabeti %51,4
11
Başarılı uzun top / 90 dk 5,33
47
Reyting 6,40
17

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?