OrcaScore
35

Defans

Dimitar Velkovski

Takip et Karşılaştır
Maç
13
1.041 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,17
Asist
2
Ortalama reyting
6,78
Yaş31
Doğum tarihi22 Oca 1995
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri790 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 8
Dakika681
Reyting6,73
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)9 (2)
Pas · isabet379 · %80
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele50 / 111
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top23
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu7
Uzaklaştırma25
Top kazanma85
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul13
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç1
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,10
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet164 · %83
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası10 / 6
Kazanılan ikili mücadele14 / 27
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,22 / 0,75
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta3
Topla buluşma249
Top kaybı47
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma8
Top kazanma25
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul5
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)27,91
En yüksek hız (km/sa)31,65
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet28 · %75
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele2 / 4
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma46
Top kaybı11
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma4
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum41
Teknik51
Taktik40
Savunma49
Yaratıcılık46

Karakteristikler

Zayıf yönler

18

Milli takım

  • Bulgaria16 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2020

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
27 Eki 2026 Arda Kardzhali – Levski Sofia 1–1 71' 6.4
12 Eki 2026 Ludogorets – Arda Kardzhali 5–0 90' 5.6
3 Eki 2026 Iceland – Bulgaria 3–0 90' 6.4
29 Eyl 2026 Bulgaria – Estonia 0–0 90' 7.5
26 Eyl 2026 Bulgaria – Luxembourg 1–2 90' 7.4
19 Eyl 2026 Arda Kardzhali – Cherno More Varna 1–1 90' 7.8
12 Eyl 2026 CSKA Sofia – Arda Kardzhali 4–1 1' –
31 Ağu 2026 Arda Kardzhali – Botev Vratsa 2–0 – –
17 Ağu 2026 Arda Kardzhali – Lokomotiv Sofia 3–1 72' 6.9
8 Ağu 2026 FK Dunav Ruse – Arda Kardzhali 0–2 90' 7.0
31 Tem 2026 FC CSKA 1948 Sofia – Arda Kardzhali 2–1 90' 6.1
24 Tem 2026 Arda Kardzhali – Slavia Sofia 1–0 90' 7.5
18 Tem 2026 FK Septemvri Sofia – Arda Kardzhali 1–1 87' 6.5
7 Tem 2026 Arda Kardzhali – Beitar Jerusalem 0–0 – –
5 Haz 2026 Moldova – Bulgaria 2–2 – –

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 250k €
  1. Doxa Yeni kulüp: Arda
    Bonservissiz
  2. Takımsız Yeni kulüp: Doxa
    Transfer
  3. Miedź Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  4. Cercle Brugge Yeni kulüp: Miedź
    Bonservissiz
  5. Slavia Yeni kulüp: Cercle Brugge
    Transfer 250k €
  6. Lokomotiv Plovdiv Yeni kulüp: Slavia
    Bonservissiz
  7. Bonservissiz
  8. Loko Sofia U19 Yeni kulüp: Lokomotiv Sofia
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 28 Eki 2026
Maç (12 ay)26
Ortalama puan6,80
Son maç puanı5,612 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,80 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 5,6

Son 10 maç

5,6 6,4 7,5 7,4 7,8 6,9 7,0 6,1 7,5 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Parva Liga Arda Kardzhali 9 (8) 681 0 1 6,73
2026 UEFA Nations League Bulgaria 3 (3) 270 0 1 7,10
2026 World Cup Qual. UEFA Bulgaria 1 (1) 90 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Nations League 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (70 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 99 Pas arası 91 Uzaklaştırma 31 Kazanılan hava topu 11 İkili mücadele başarısı 32 Pas isabeti 25 İlerletici top taşıma 61 Reyting 57

3 maç · 270 dk

Dimitar Velkovski: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 3,33
99
Pas arası / 90 dk 2,00
91
Uzaklaştırma / 90 dk 2,67
31
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,33
11
İkili mücadele başarısı %51,9
32
Pas isabeti %83,5
25
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,00
61
Reyting 7,10
57

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?