OrcaScore
8

Orta saha

Diego Viana

  • Central SC
  • Brazil
  • 31 yaş
  • 181 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
12
770 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,35
Asist
0
Ortalama reyting
7,12
Yaş31
Doğum tarihi12 Oca 1995
Boy181 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 115 / 2
Dakika155
Reyting7,10
Gol / Asist2 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Kafa golü0
Maç / İlk 115 / 5
Dakika450
Reyting7,14
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (3)
Pas · isabet225 · %84
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele30 / 67
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%17
İsabetli uzun top14
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma5
Top kazanma32
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul5
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika165
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
28 Haz 2026 Ferroviário – Central SC 2–0 71' 6.5
21 Haz 2026 Central SC – Ferroviário 1–1 84' 7.7
3 May 2026 Sousa EC – Club Laguna 1–0 – –
30 Nis 2026 CRB – Sousa EC 3–0 90' 7.2
16 Nis 2026 Sousa EC – Juazeirense 2–2 90' 7.2
9 Nis 2026 Sousa EC – Botafogo-PB 2–0 80' 6.9
30 Mar 2026 Piauí EC – Sousa EC 1–0 83' 6.7
27 Mar 2026 Sousa EC – Confiança 4–1 90' 7.7
13 Mar 2026 Sousa EC – CRB 0–2 75' –
6 Mar 2026 Santa Cruz – Sousa EC 2–4 90' –
7 Şub 2026 Sousa EC – Atlético Cajazeirense 2–1 – –
22 Oca 2026 Serra Branca EC – Sousa EC 2–1 – –
12 Şub 2025 Sousa EC – Sport Recife 1–2 33' 6.5
5 Şub 2025 Vitória – Sousa EC 1–0 33' 6.7
24 Oca 2025 Sousa EC – AA Altos 2–1 – –

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 12 kayıt
  1. Central Yeni kulüp: Sousa
    Kiralık dönüşü
  2. Sousa Yeni kulüp: Central
    Kiralık
  3. Iguatu Yeni kulüp: Sousa
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Tirol/CEFAT Yeni kulüp: Iguatu
    Kiralık dönüşü
  5. Iguatu Yeni kulüp: Tirol/CEFAT
    Kiralık
  6. Pacajus Yeni kulüp: Iguatu
    Bonservissiz
  7. Campinense Yeni kulüp: Pacajus
    Bonservissiz
  8. Takımsız Yeni kulüp: Campinense
    Bonservissiz
  9. Altos Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  10. Juazeirense Yeni kulüp: Altos
    Bonservissiz
  11. Ferroviário Yeni kulüp: Juazeirense
    Bonservissiz
  12. Potiguar Yeni kulüp: Ferroviário
    Bonservissiz

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Copa do Nordeste Sousa EC 5 (5) 450 1 0 7,14
2026 Copa do Brasil Sousa EC 2 (2) 165 0 – –
2026 Brasileirão Série D Central SC 5 (2) 155 2 – 7,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Cearense 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (68 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 71 Kilit pas 54 Başarılı pas 96 Pas isabeti 47 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 82 Top kapma + pas arası 73 Reyting 93

6 maç · 522 dk

Diego Viana: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,12
71
Kilit pas / 90 dk 0,86
54
Başarılı pas / 90 dk 43,3
96
Pas isabeti %82,0
47
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 3,28
82
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,90
73
Reyting 7,32
93

Nasıl hesaplıyoruz?