OrcaScore
16

Defans

Diego Sanhueza

  • Ñublense
  • Chile
  • 24 yaş
  • 178 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
35
1.787 dk
Gol
6
G+A / 90 dk: 0,30
Asist
0
Ortalama reyting
6,68
Yaş24
Doğum tarihi30 Haz 2002
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri515 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1122 / 12
Dakika1.225
Reyting6,62
Gol / Asist3 / 0
Şut (isabetli)19 (7)
Pas · isabet420 · %73
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası22 / 3
Kazanılan ikili mücadele58 / 147
Başarılı çalım11
Sarı kart / Kırmızı kart5 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,66 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%16
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top17
İsabetli orta9
Topla buluşma733
Top kaybı241
Top kaptırma14
Kazanılan hava topu15
Kazanılan yer ikilisi43
Uzaklaştırma34
Top kazanma58
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul18
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)135,01
En yüksek hız (km/sa)34,31
Maç / İlk 118 / 2
Dakika339
Reyting6,84
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Kafa golü1
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 115 / 2
Dakika223
Reyting–
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum41
Teknik40
Taktik28
Savunma42
Yaratıcılık40

Karakteristikler

Zayıf yönler

1314

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
25 Eki 2026 Ñublense – Coquimbo Unido 2–1 45' 7.5
26 Eyl 2026 Ñublense – Deportes Puerto Montt 2–1 34' 6.7
12 Eyl 2026 Ñublense – Everton de Viña del Mar 1–3 45' 5.9
6 Eyl 2026 Deportes La Serena – Ñublense 2–1 90' 5.8
3 Eyl 2026 Deportes Limache – Ñublense 2–0 90' 6.4
30 Ağu 2026 Ñublense – Deportes Concepción 0–1 60' 6.5
23 Ağu 2026 Universidad Católica – Ñublense 1–2 45' 6.0
16 Ağu 2026 Ñublense – Unión La Calera 2–1 87' 6.8
11 Ağu 2026 Audax Italiano – Ñublense 2–2 90' 6.9
5 Ağu 2026 Ñublense – Rangers de Talca 1–0 – –
2 Ağu 2026 Deportes Limache – Ñublense – – –
26 Tem 2026 Ñublense – Palestino 2–0 89' 6.8
13 Tem 2026 O'Higgins – Ñublense 5–2 75' 6.3
10 Tem 2026 Ñublense – O'Higgins 2–1 68' 6.4
5 Tem 2026 Ñublense – Curicó Unido 2–2 28' –

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 8 kayıt
  1. Fernández Vial Yeni kulüp: Ñublense
    Transfer Belirtilmemiş
  2. La Serena Yeni kulüp: Fernández Vial
    Kiralık dönüşü
  3. Fernández Vial Yeni kulüp: La Serena
    Kiralık
  4. Kiralık dönüşü
  5. Kiralık
  6. San Luis Yeni kulüp: Fernández Vial
    Kiralık dönüşü
  7. Fernández Vial Yeni kulüp: San Luis
    Kiralık
  8. F Vial U21 Yeni kulüp: Fernández Vial
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)33
Ortalama puan6,68
Son maç puanı7,525 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,68 Ara 2025 May 2026 Eki 2026 7,5

Son 10 maç

7,5 6,7 5,9 5,8 6,4 6,5 6,0 6,8 6,9 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga de Primera Ñublense 22 (12) 1.225 3 0 6,62
2026 Copa de la Liga Ñublense 8 (2) 339 2 0 6,84
2026 Copa Chile Ñublense 5 (2) 223 1 0 –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga de Primera 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (46 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 46 Kilit pas 8 Başarılı pas 25 Pas isabeti 21 İlerletici top taşıma 38 Başarılı çalım 8 Top kapma + pas arası 36 Reyting 1

5 maç · 330 dk

Diego Sanhueza: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
46
Kilit pas / 90 dk 0,27
8
Başarılı pas / 90 dk 23,7
25
Pas isabeti %72,5
21
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,09
38
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
8
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,18
36
Reyting 6,12
1

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?