OrcaScore
21

Orta saha

Diego Pituca

Takip et Karşılaştır
Maç
25
1.072 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,08
Asist
0
Ortalama reyting
6,80
Yaş34
Doğum tarihi15 Ağu 1992
Boy175 cm
Kilo69 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri580 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 1
Dakika142
Reyting6,67
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet113 · %88
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele7 / 13
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,10 / 0,11
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta2
Topla buluşma148
Top kaybı24
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma4
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,52
En yüksek hız (km/sa)34,97
Maç / İlk 1117 / 6
Dakika774
Reyting6,76
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)7 (0)
Pas · isabet574 · %83
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası16 / 7
Kazanılan ikili mücadele40 / 73
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top19
İsabetli orta2
Topla buluşma681
Top kaybı111
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi31
Uzaklaştırma12
Top kazanma69
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)66,89
En yüksek hız (km/sa)32,02
Maç / İlk 112 / 2
Dakika156
Reyting7,50
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet160 · %89
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele10 / 15
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%50
İsabetli uzun top6
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu3
Uzaklaştırma4
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum47
Teknik51
Taktik39
Savunma46
Yaratıcılık47

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 V-Varen Nagasaki – Tokyo Verdy 1–2 – –
25 Eki 2026 Urawa Red Diamonds – V-Varen Nagasaki 1–0 – –
21 Eki 2026 V-Varen Nagasaki – Sanfrecce Hiroshima 4–0 – –
17 Eki 2026 Kashima Antlers – V-Varen Nagasaki 2–0 – –
11 Eki 2026 JEF United Chiba – V-Varen Nagasaki 1–1 – –
7 Eki 2026 Shimizu S-Pulse – V-Varen Nagasaki 2–1 60' 6.6
29 Eyl 2026 Gainare Tottori – V-Varen Nagasaki 2–0 60' 6.7
19 Eyl 2026 V-Varen Nagasaki – Cerezo Osaka 1–1 32' 6.9
12 Eyl 2026 V-Varen Nagasaki – Nagoya Grampus 2–0 11' 6.6
9 Eyl 2026 Kochi United SC – V-Varen Nagasaki 0–1 90' 8.3
6 Eyl 2026 Vissel Kobe – V-Varen Nagasaki 3–1 – –
2 Eyl 2026 V-Varen Nagasaki – Gamba Osaka 2–2 24' 6.5
29 Ağu 2026 V-Varen Nagasaki – FC Tokyo 0–3 20' 6.9
26 Ağu 2026 V-Varen Nagasaki – Ehime FC 3–2 – –
21 Ağu 2026 Kashiwa Reysol – V-Varen Nagasaki 4–2 45' 6.5

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 1.3M €
  1. Santos Yeni kulüp: Nagasaki
    Bonservissiz
  2. Kashima Yeni kulüp: Santos
    Bonservissiz
  3. Santos Yeni kulüp: Kashima
    Transfer 1.3M €
  4. Santos U23 Yeni kulüp: Santos
    Transfer
  5. Matonense Yeni kulüp: Botafogo-SP
    Bonservissiz
  6. Kiralık dönüşü
  7. Kiralık
  8. Guaçuano-SP Yeni kulüp: Matonense
    Bonservissiz
  9. Brasilis Yeni kulüp: Guaçuano-SP
    Bonservissiz
  10. Itapirense U20 Yeni kulüp: Brasilis
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 17 Eki 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan6,80
Son maç puanı6,67 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,80 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,7 6,9 6,6 8,3 6,5 6,9 6,5 6,6 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 J1 League V-Varen Nagasaki 17 (6) 774 0 0 6,77
2026 J. League Cup V-Varen Nagasaki 2 (2) 156 1 0 7,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

J1 League 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (153 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 49 Kilit pas 45 Başarılı pas 98 Pas isabeti 76 İlerletici top taşıma 15 Başarılı çalım 2 Top kapma + pas arası 62 Reyting 51

18 maç · 806 dk

Diego Pituca: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
49
Kilit pas / 90 dk 1,01
45
Başarılı pas / 90 dk 55,7
98
Pas isabeti %83,7
76
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,34
15
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
2
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,79
62
Reyting 6,77
51

Nasıl hesaplıyoruz?