OrcaScore
2

Defans

Diego Barbosa

  • CD Toluca
  • Mexico
  • 30 yaş
  • 173 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
17
865 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,63
Yaş30
Doğum tarihi25 Eyl 1996
Boy173 cm
Kilo71 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,1 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 8
Dakika537
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (3)
Pas · isabet243 · %78
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası24 / 8
Kazanılan ikili mücadele39 / 79
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,17 / 0,83
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta1
Topla buluşma414
Top kaybı104
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi37
Uzaklaştırma9
Top kazanma30
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul11
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 0
Dakika46
Reyting7,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet17 · %65
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası7 / 0
Kazanılan ikili mücadele8 / 14
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Topla buluşma32
Top kaybı6
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma1
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 117 / 2
Dakika282
Reyting6,64
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet130 · %82
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası7 / 1
Kazanılan ikili mücadele14 / 30
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta1
Topla buluşma199
Top kaybı41
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma7
Top kazanma17
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)26,80
En yüksek hız (km/sa)33,21

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum40
Teknik46
Taktik46
Savunma68
Yaratıcılık45

Karakteristikler

Güçlü yönler

9

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Club América – CD Toluca 2–2 – –
22 Eki 2026 CD Toluca – Club Tijuana 2–2 45' 6.3
18 Eki 2026 CD Toluca – Atlético San Luis 1–1 – –
10 Eki 2026 Tigres UANL – CD Toluca 3–2 – –
4 Eki 2026 CF Monterrey – CD Toluca 2–1 – –
27 Eyl 2026 Cruz Azul – CD Toluca 3–3 45' 6.5
21 Eyl 2026 CD Toluca – Santos Laguna 2–3 90' 7.3
16 Eyl 2026 Club Puebla – CD Toluca 0–1 90' 7.0
13 Eyl 2026 CD Toluca – Atlas FC 5–2 90' 5.8
7 Eyl 2026 CD Toluca – CF Monterrey 2–0 29' 7.4
3 Eyl 2026 CD Toluca – Club León 2–0 17' 6.8
27 Ağu 2026 CD Toluca – Austin FC 2–0 – –
22 Ağu 2026 Querétaro FC – CD Toluca 1–2 31' 5.9
16 Ağu 2026 Atlante FC – CD Toluca 0–0 60' 7.0
13 Ağu 2026 CD Toluca – FC Dallas 3–1 – –

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 8 kayıt
  1. Tijuana Yeni kulüp: Toluca
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Atlas Yeni kulüp: Tijuana
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Atlas II Yeni kulüp: Atlas
    Transfer
  4. Dorados Yeni kulüp: Atlas II
    Kiralık dönüşü
  5. Atlas II Yeni kulüp: Dorados
    Kiralık
  6. Atlas Yeni kulüp: Atlas II
    Transfer
  7. Atlas Yeni kulüp: Venados
    Kiralık
  8. Atlas Jgd. Yeni kulüp: Atlas II
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)41
Ortalama puan6,70
Son maç puanı6,322 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,70 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 6,5 7,3 7,0 5,8 7,4 6,8 5,9 7,0 6,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga MX, Apertura CD Toluca 8 (8) 537 0 0 6,50
2026 CONCACAF Champions Cup CD Toluca 7 (2) 282 0 0 6,64
2026 Leagues Cup CD Toluca 2 (0) 46 0 0 7,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga MX, Clausura 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (118 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 99 Pas arası 77 Uzaklaştırma 9 Kazanılan hava topu 6 İkili mücadele başarısı 50 Pas isabeti 29 İlerletici top taşıma 48 Reyting 65

20 maç · 1.488 dk

Diego Barbosa: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 5,08
99
Pas arası / 90 dk 1,51
77
Uzaklaştırma / 90 dk 1,81
9
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,48
6
İkili mücadele başarısı %56,9
50
Pas isabeti %81,3
29
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
48
Reyting 6,90
65

Nasıl hesaplıyoruz?