OrcaScore
17

Defans

Devon Matthews

Takip et Karşılaştır
Maç
16
1.393 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,13
Asist
1
Ortalama reyting
6,81
Yaş26
Doğum tarihi4 Oca 2000
Boy190 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri240 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1113 / 13
Dakika1.154
Reyting6,87
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)12 (2)
Pas · isabet430 · %70
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası20 / 19
Kazanılan ikili mücadele115 / 176
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,52 / 0,37
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%8
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top34
İsabetli orta4
Topla buluşma722
Top kaybı163
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu77
Kazanılan yer ikilisi38
Uzaklaştırma100
Top kazanma38
Maruz kaldığı faul16
Yaptığı faul20
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)121,32
En yüksek hız (km/sa)35,71
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet114 · %84
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası3 / 5
Kazanılan ikili mücadele17 / 25
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top12
İsabetli orta1
Topla buluşma149
Top kaybı22
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma7
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika59
Reyting6,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet30 · %77
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma45
Top kaybı10
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma4
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum35
Teknik41
Taktik50
Savunma67
Yaratıcılık36

Karakteristikler

Güçlü yönler

1525

Zayıf yönler

186

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Accrington Stanley – Northampton Town 1–1 90' 8.1
24 Eki 2026 Rochdale – Accrington Stanley 0–5 90' 7.3
20 Eki 2026 York City – Accrington Stanley 1–1 90' 7.1
17 Eki 2026 Accrington Stanley – Gillingham 3–1 90' 5.9
10 Eki 2026 Oldham Athletic – Accrington Stanley 0–0 90' 7.3
6 Eki 2026 Accrington Stanley – Salford City 6–5 90' 7.5
3 Eki 2026 Accrington Stanley – Cheltenham Town 2–0 90' 7.5
26 Eyl 2026 Swindon Town – Accrington Stanley 1–1 90' 6.7
22 Eyl 2026 Accrington Stanley – Sunderland U21 6–4 90' 6.1
12 Eyl 2026 Barnet – Accrington Stanley 2–1 74' 6.1
5 Eyl 2026 Accrington Stanley – Crawley Town 3–2 90' 7.3
1 Eyl 2026 Accrington Stanley – Grimsby Town 2–2 90' 7.2
29 Ağu 2026 Walsall – Accrington Stanley 3–2 90' 5.4
22 Ağu 2026 Exeter City – Accrington Stanley 2–0 90' 7.1
15 Ağu 2026 Accrington Stanley – Colchester United 2–2 90' 6.3

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt
  1. Curzon Ashton Yeni kulüp: Accrington
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Mossley Yeni kulüp: Curzon Ashton
    Bonservissiz
  3. Glossop NE Yeni kulüp: Mossley
    Bonservissiz
  4. Chadderton Yeni kulüp: Glossop NE
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)44
Ortalama puan6,91
Son maç puanı8,131 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,91 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 8,1

Son 10 maç

8,1 7,3 7,1 5,9 7,3 7,5 7,5 6,7 6,1 6,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Accrington Stanley 13 (13) 1.154 1 0 6,87
2026 Football League Trophy Accrington Stanley 2 (2) 180 0 1 6,80
2026 EFL Cup Accrington Stanley 1 (1) 59 0 0 6,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (101 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 61 Pas arası 84 Uzaklaştırma 84 Kazanılan hava topu 98 İkili mücadele başarısı 74 Pas isabeti 11 İlerletici top taşıma 27 Reyting 40

7 maç · 614 dk

Devon Matthews: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,61
61
Pas arası / 90 dk 1,61
84
Uzaklaştırma / 90 dk 8,65
84
Kazanılan hava topu / 90 dk 6,60
98
İkili mücadele başarısı %63,4
74
Pas isabeti %66,4
11
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,29
27
Reyting 6,76
40

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?