OrcaScore
7

Forvet

Destiny Ilahude

  • Antequera
  • Nigeria
  • 22 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
11
811 dk
Gol
6
G+A / 90 dk: 0,78
Asist
1
Ortalama reyting
7,12
Yaş22
Doğum tarihi6 Ara 2003
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri210 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 8
Dakika779
Reyting7,12
Gol / Asist6 / 1
Şut (isabetli)24 (11)
Pas · isabet84 · %70
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele52 / 110
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist3,77 / 0,22
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma209
Top kaybı76
Top kaptırma12
Kazanılan hava topu19
Kazanılan yer ikilisi33
Uzaklaştırma4
Top kazanma18
Maruz kaldığı faul23
Yaptığı faul19
Ofsayt10
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 0
Dakika32
Reyting–
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum58
Teknik47
Taktik36
Savunma28
Yaratıcılık35

Karakteristikler

Zayıf yönler

15

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Antequera – Real Murcia 0–1 90' 7.0
29 Eki 2026 Antequera – CDA Águilas FC 2–0 32' –
24 Eki 2026 Huesca – Antequera 1–1 90' 7.5
18 Eki 2026 Real Madrid Castilla U21 – Antequera 3–2 26' 7.8
11 Eki 2026 Antequera – FC Cartagena 1–1 90' 6.7
4 Eki 2026 UE Sant Andreu – Antequera 2–2 86' 6.5
27 Eyl 2026 Antequera – Real Jaén 2–0 89' 6.9
19 Eyl 2026 Villarreal B U23 – Antequera 2–2 90' 7.7
12 Eyl 2026 Antequera – AD Alcorcón 1–1 90' 7.0
5 Eyl 2026 Real Zaragoza – Antequera 1–0 61' 6.9
30 Ağu 2026 Antequera – UD Ibiza 3–2 67' 7.2
23 May 2026 Antequera – Juventud Torremolinos CF 3–1 60' 6.4
16 May 2026 CE Sabadell – Antequera 0–1 90' 6.1
10 May 2026 Antequera – CD Teruel 1–0 71' 7.2
25 Nis 2026 Antequera – CD Eldense 2–1 27' 6.4

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 200k €
  1. Betis Deportivo Yeni kulüp: Antequera
    Bonservissiz
  2. Antequera Yeni kulüp: Betis Deportivo
    Transfer 200k €
  3. El Palo Yeni kulüp: Antequera
    Bonservissiz
  4. Málaga U19 Yeni kulüp: El Palo
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan6,80
Son maç puanı7,01 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,80 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 7,5 7,8 6,7 6,5 6,9 7,7 7,0 6,9 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Primera Federación Antequera 10 (8) 779 6 1 7,12
2026 Copa del Rey Antequera 1 (0) 32 0 0 –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera Federación 2026 · forvetler arasında yüzdelik (49 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 93 xG 70 Şut 74 xA 21 Kilit pas 19 Başarılı çalım 44 Kazanılan hava topu 79 Reyting 70

5 maç · 410 dk

Destiny Ilahude: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,88
93
xG / 90 dk 0,44
70
Şut / 90 dk 2,41
74
xA / 90 dk 0,01
21
Kilit pas / 90 dk 0,22
19
Başarılı çalım / 90 dk 0,44
44
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,98
79
Reyting 7,04
70

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?