OrcaScore
6

Orta saha

Denis Zakaria

  • AS Monaco
  • Switzerland
  • 29 yaş
  • 191 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
16
1.156 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,75
Yaş29
Doğum tarihi20 Kas 1996
Boy191 cm
Kilo80 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri26 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 1
Dakika143
Reyting6,87
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet112 · %96
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele4 / 7
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,05 / 0,08
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma125
Top kaybı8
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma2
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)4,33
En yüksek hız (km/sa)28,70
Maç / İlk 119 / 9
Dakika653
Reyting6,73
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)7 (4)
Pas · isabet337 · %92
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası12 / 6
Kazanılan ikili mücadele22 / 43
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,32 / 0,15
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta0
Topla buluşma431
Top kaybı45
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi20
Uzaklaştırma17
Top kazanma23
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul10
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)80,00
En yüksek hız (km/sa)32,41
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (2)
Pas · isabet159 · %87
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası8 / 9
Kazanılan ikili mücadele16 / 34
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,66 / 0,52
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Topla buluşma255
Top kaybı52
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma5
Top kazanma18
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul4
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)27,10
En yüksek hız (km/sa)31,96

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum45
Teknik49
Taktik67
Savunma67
Yaratıcılık46

Karakteristikler

Güçlü yönler

25

Zayıf yönler

18

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Le Mans – AS Monaco – – –
5 Kas 2026 AS Monaco – FC Nordsjælland 2–0 90' 7.4
1 Kas 2026 Paris FC – AS Monaco 3–1 55' 6.5
25 Eki 2026 AS Monaco – LOSC Lille 1–1 45' 6.4
22 Eki 2026 AS Monaco – SC Freiburg 3–0 22' 6.6
18 Eki 2026 Lorient – AS Monaco 1–0 66' 6.2
15 Eki 2026 CSKA Sofia – AS Monaco 1–2 31' 6.6
10 Eki 2026 AS Monaco – Toulouse 2–2 51' 6.7
3 Eki 2026 AS Monaco – Pisa 2–0 – –
18 Eyl 2026 AS Monaco – RC Lens 2–1 76' 6.6
12 Eyl 2026 RC Strasbourg – AS Monaco 1–1 90' 7.0
4 Eyl 2026 Paris Saint-Germain – AS Monaco 1–2 90' 7.1
30 Ağu 2026 AS Monaco – Olympique de Marseille 2–0 90' 6.7
27 Ağu 2026 AS Monaco – Górnik Zabrze 4–1 66' 7.1
23 Ağu 2026 Le Havre – AS Monaco 0–1 90' 7.4

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 43.8M €
  1. Juventus Yeni kulüp: Monaco
    Transfer 20M €
  2. Chelsea Yeni kulüp: Juventus
    Kiralık dönüşü
  3. Juventus Yeni kulüp: Chelsea
    Kiralık
  4. M'gladbach Yeni kulüp: Juventus
    Transfer 11.4M €
  5. Young Boys Yeni kulüp: M'gladbach
    Transfer 12M €
  6. Servette Yeni kulüp: Young Boys
    Transfer 400k €
  7. Servette II U21 Yeni kulüp: Servette
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 6 Kas 2026
Maç (12 ay)48
Ortalama puan6,83
Son maç puanı7,45 Kas 2026
Kaçırılan maç41 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,83 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 7,4

Son 10 maç

7,4 6,5 6,4 6,6 6,2 6,6 6,7 6,6 7,0 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Ligue 1 AS Monaco 9 (9) 653 0 0 6,73
2026 FIFA World Cup Switzerland 4 (4) 360 0 0 6,70
2026 UEFA Conference League AS Monaco 3 (1) 143 0 0 6,87
2026 World Cup Qual. UEFA Switzerland 2 (0) 27 0 0 6,75

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Ligue 1 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (64 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 2 Kilit pas 1 Başarılı pas 56 Pas isabeti 95 İlerletici top taşıma 31 Başarılı çalım 71 Top kapma + pas arası 38 Reyting 54

5 maç · 436 dk

Denis Zakaria: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,02
2
Kilit pas / 90 dk 0,00
1
Başarılı pas / 90 dk 37,6
56
Pas isabeti %92,4
95
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,83
31
Başarılı çalım / 90 dk 1,03
71
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,27
38
Reyting 6,96
54

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?