OrcaScore
3

Defans

Denis Vavro

Takip et Karşılaştır
Maç
7
450 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
7,01
Yaş30
Doğum tarihi10 Nis 1996
Boy187 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,8 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Ceza red_card_suspension · Eksik Bitti: 10 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 2
Dakika162
Reyting7,20
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet131 · %82
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele10 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,02 / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta0
Topla buluşma166
Top kaybı26
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma24
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)9,16
En yüksek hız (km/sa)27,96
Maç / İlk 112 / 1
Dakika108
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet93 · %92
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele7 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,02 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma109
Top kaybı9
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma9
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)11,23
En yüksek hız (km/sa)30,72
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet129 · %92
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası3 / 3
Kazanılan ikili mücadele9 / 12
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,03 / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top12
İsabetli orta0
Topla buluşma154
Top kaybı11
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma14
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,00
En yüksek hız (km/sa)32,15

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum40
Teknik51
Taktik83
Savunma78
Yaratıcılık45

Karakteristikler

Güçlü yönler

2516

Milli takım

  • Slovakia35 maç · 2 gol · ilk maç Oca 2017

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 Lillestrøm SK – FC Viktoria Plzeň – – –
1 Kas 2026 Baník Ostrava – FC Viktoria Plzeň 0–4 12' 6.8
28 Eki 2026 Vysočina Jihlava – FC Viktoria Plzeň 1–6 – –
25 Eki 2026 FC Viktoria Plzeň – FK Pardubice 1–2 – –
22 Eki 2026 FC Viktoria Plzeň – Levski Sofia 1–2 90' 6.8
18 Eki 2026 FK Jablonec – FC Viktoria Plzeň 2–3 – –
15 Eki 2026 Ferencváros TC – FC Viktoria Plzeň 2–1 – –
10 Eki 2026 FC Viktoria Plzeň – Mladá Boleslav 3–0 – –
6 Eki 2026 Moldova – Slovakia 0–4 – –
2 Eki 2026 Faroe Islands – Slovakia 1–1 90' 7.4
29 Eyl 2026 Slovakia – Kazakhstan 2–1 – –
26 Eyl 2026 Slovakia – Moldova 2–0 18' 6.6
20 Eyl 2026 SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň 2–1 – –
17 Eyl 2026 FC Viktoria Plzeň – USG 0–3 90' 6.7
9 Eyl 2026 FC Hradec Králové – FC Viktoria Plzeň 0–0 90' 7.2

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 12 kayıt · toplam bonservis 18.9M €
  1. Wolfsburg Yeni kulüp: Viktoria Plzeň
    Transfer 500k €
  2. København Yeni kulüp: Wolfsburg
    Transfer 2M €
  3. Wolfsburg Yeni kulüp: København
    Kiralık dönüşü
  4. København Yeni kulüp: Wolfsburg
    Kiralık
  5. Lazio Yeni kulüp: København
    Transfer 4.5M €
  6. København Yeni kulüp: Lazio
    Kiralık dönüşü
  7. Lazio Yeni kulüp: København
    Kiralık
  8. Huesca Yeni kulüp: Lazio
    Kiralık dönüşü
  9. Lazio Yeni kulüp: Huesca
    Kiralık
  10. København Yeni kulüp: Lazio
    Transfer 10.5M €
  11. Žilina Yeni kulüp: København
    Transfer 1.4M €
  12. Žilina U19 Yeni kulüp: Žilina
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan6,92
Son maç puanı6,81 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,92 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,8 7,4 6,6 6,7 7,2 7,6 7,9 7,6 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 UEFA Europa League FC Viktoria Plzeň 2 (2) 180 0 0 6,75
2026 Czech First League FC Viktoria Plzeň 3 (2) 162 0 0 7,20
2026 UEFA Nations League Slovakia 2 (1) 108 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Bundesliga 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (124 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 6 Pas arası 67 Uzaklaştırma 97 Kazanılan hava topu 84 İkili mücadele başarısı 95 Pas isabeti 65 İlerletici top taşıma 46 Reyting 95

29 maç · 2.462 dk

Denis Vavro: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,77
6
Pas arası / 90 dk 1,35
67
Uzaklaştırma / 90 dk 8,52
97
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,96
84
İkili mücadele başarısı %65,7
95
Pas isabeti %87,6
65
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
46
Reyting 7,19
95

Nasıl hesaplıyoruz?