OrcaScore
19

Forvet

Dawda Camara

  • FC Alverca
  • Mauritania
  • 23 yaş
  • 190 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
9
577 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,62
Asist
0
Ortalama reyting
6,67
Yaş23
Doğum tarihi4 Kas 2002
Boy190 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri2,2 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 115 / 4
Dakika305
Reyting6,78
Gol / Asist3 / 0
Şut (isabetli)10 (6)
Pas · isabet40 · %65
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele11 / 35
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,70 / 0,10
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%30
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta2
Topla buluşma85
Top kaybı32
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma4
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)33,73
En yüksek hız (km/sa)34,63
Maç / İlk 112 / 1
Dakika113
Reyting6,25
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet16 · %75
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 14
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,17 / 0,13
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma29
Top kaybı10
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika159
Reyting6,80
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet25 · %64
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele5 / 16
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta2
Topla buluşma48
Top kaybı18
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma2
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul5
Ofsayt7
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 150k €
  1. Girona Yeni kulüp: Alverca
    Transfer 150k €
  2. Cádiz Yeni kulüp: Girona
    Kiralık dönüşü
  3. Girona Yeni kulüp: Cádiz
    Kiralık
  4. Girona B Yeni kulüp: Girona
    Transfer
  5. Girona U19 Yeni kulüp: Girona B
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)36
Ortalama puan6,63
Son maç puanı6,624 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,63 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,5 6,0 7,6 6,8 7,7 6,3 6,3 6,2 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal Betclic FC Alverca 5 (4) 305 3 0 6,78
2026 Africa Cup of Nations Qual. Mauritania 2 (2) 159 1 0 6,80
2026 LaLiga 2 Girona FC 2 (1) 113 0 0 6,25

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.