OrcaScore
3

Defans

Davinchi

  • Getafe
  • Spain
  • 19 yaş
  • 182 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
10
337 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,32
Yaş19
Doğum tarihi16 Eki 2007
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri1,8 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 2
Dakika188
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet63 · %56
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele10 / 25
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,03 / 0,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma117
Top kaybı43
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma8
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul6
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)15,76
En yüksek hız (km/sa)30,86
Maç / İlk 111 / 1
Dakika45
Reyting–
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika104
Reyting6,05
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet42 · %69
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele4 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma71
Top kaybı17
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma1
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)10,92
En yüksek hız (km/sa)32,90

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum38
Teknik46
Taktik30
Savunma49
Yaratıcılık39

Karakteristikler

Zayıf yönler

136

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Getafe – Sevilla 3–1 45' 6.6
29 Eki 2026 UB Lebrijana – Getafe 2–3 45' 6.4
25 Eki 2026 Athletic Club – Getafe 4–0 19' 6.3
22 Eki 2026 Getafe – FC Lugano 2–5 45' 5.7
19 Eki 2026 Getafe – Rayo Vallecano 1–1 – –
15 Eki 2026 Universitatea Craiova – Getafe 1–1 59' 6.4
10 Eki 2026 FC Barcelona – Getafe 3–0 25' 6.2
20 Eyl 2026 Getafe – Málaga CF 1–0 1' –
17 Eyl 2026 Real Betis – Getafe 1–0 45' 6.0
13 Eyl 2026 Getafe – Deportivo de A Coruña 1–1 8' 6.7
7 Eyl 2026 Getafe – Celta 1–1 – –
31 Ağu 2026 Osasuna – Getafe 1–0 – –
27 Ağu 2026 FK Partizan – Getafe 2–1 9' 6.5
23 Ağu 2026 Getafe – Real Racing Club 1–0 – –
20 Ağu 2026 Getafe – FK Partizan 3–1 – –

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 2 kayıt · toplam bonservis 600k €
  1. Transfer 600k €
  2. Recreativo U19 Yeni kulüp: Recreativo de Huelva
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)17
Ortalama puan6,33
Son maç puanı6,61 Kas 2026
Kaçırılan maç131 sakatlık kaydı
5 6 7 6,33 Nis 2026 Ağu 2026 Kas 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,4 6,3 5,7 6,4 6,2 6,0 6,7 6,5 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 LaLiga Getafe 7 (2) 188 0 0 6,40
2026 UEFA Conference League Getafe 2 (2) 104 0 0 6,05
2026 Copa del Rey Getafe 1 (1) 45 0 0 –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera Federación 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (318 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 79 Pas arası 58 Uzaklaştırma 29 Kazanılan hava topu 23 İkili mücadele başarısı 5 Pas isabeti 18 İlerletici top taşıma 50 Reyting 28

32 maç · 2.066 dk

Davinchi: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,44
79
Pas arası / 90 dk 1,79
58
Uzaklaştırma / 90 dk 1,92
29
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,09
23
İkili mücadele başarısı %28,6
5
Pas isabeti %72,1
18
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,64
28

Nasıl hesaplıyoruz?