OrcaScore

Orta saha

Davide Munari

  • No team
  • Italy
  • 26 yaş
  • 181 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
32
2.280 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,08
Asist
0
Ortalama reyting
6,63
Yaş26
Doğum tarihi27 Oca 2000
Boy181 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri195 B €

Sezon performansı · 2025

Maç / İlk 1131 / 26
Dakika2.231
Reyting6,63
Gol / Asist2 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 111 / 0
Dakika49
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet17 · %82
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele4 / 11
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma1
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum46
Teknik56
Taktik24
Savunma36
Yaratıcılık43

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
26 Nis 2026 Cavese – Cosenza 1–1 30' 6.3
19 Nis 2026 Siracusa – Cavese 1–1 72' 6.4
13 Nis 2026 Benevento – Cavese 0–1 4' 6.5
8 Nis 2026 Atalanta U23 – Cavese 1–1 30' 6.8
4 Nis 2026 Cavese – Casertana 0–1 – –
22 Mar 2026 Cavese – Foggia 0–0 71' 6.3
14 Mar 2026 Potenza Calcio – Cavese 2–2 90' 6.5
8 Mar 2026 Cavese – AZ Picerno 2–0 78' 7.2
5 Mar 2026 FC Crotone – Cavese 2–0 63' 6.5
28 Şub 2026 Cavese – Audace Cerignola 2–0 73' 7.6
21 Şub 2026 Trapani – Cavese 2–0 61' 6.8
14 Şub 2026 Cavese – US Salernitana 1919 1–1 84' 7.2
10 Şub 2026 Cavese – Monopoli 1–0 38' 6.6
6 Şub 2026 Latina – Cavese 0–0 62' 6.7
11 Oca 2026 Catania – Cavese 2–0 40' 6.4

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 8 kayıt
  1. Cavese Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  2. AlbinoLeffe Yeni kulüp: Cavese
    Bonservissiz
  3. Piacenza Yeni kulüp: AlbinoLeffe
    Bonservissiz
  4. Cesena Yeni kulüp: Piacenza
    Transfer
  5. Piacenza Yeni kulüp: Cesena
    Kiralık dönüşü
  6. Cesena Yeni kulüp: Piacenza
    Kiralık
  7. Torino U20 Yeni kulüp: Cesena
    Bonservissiz
  8. Torino U20 Yeni kulüp: Cesena
    Kiralık

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2025 Serie C, Girone C Cavese 31 (26) 2.231 2 – 6,63
2025 Coppa Italia Serie C Cavese 1 (0) 49 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie C, Girone A 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (195 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 53 Kilit pas 40 Başarılı pas 24 Pas isabeti 13 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 66 Top kapma + pas arası 10 Reyting 13

37 maç · 2.104 dk

Davide Munari: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,08
53
Kilit pas / 90 dk 0,73
40
Başarılı pas / 90 dk 21,5
24
Pas isabeti %71,6
13
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 2,22
66
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,81
10
Reyting 6,62
13

Nasıl hesaplıyoruz?