OrcaScore
16

Kaleci

David von Ballmoos

  • FC Lugano
  • Switzerland
  • 31 yaş
  • 192 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
13
1.125 dk
Kurtarış
45
Yenilen gol
13
Ortalama reyting
7,30
Yaş31
Doğum tarihi30 Ara 1994
Boy192 cm
Kilo88 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri550 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Leg Injury · Şüpheli Bitti: 10 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 11
Dakika945
Reyting7,38
Kurtarış / Yenilen gol36 / 9
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet362 · %72
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top59
İsabetli orta0
Topla buluşma465
Top kaybı104
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma9
Top kazanma100
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış23
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,85
Kurtarış / Yenilen gol9 / 4
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet68 · %69
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma93
Top kaybı21
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma5
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış4

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik54
Savunma0
Yaratıcılık0

Karakteristikler

Güçlü yönler

202311

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Lugano – – –
5 Kas 2026 FC Lugano – FK Kauno Žalgiris – – –
1 Kas 2026 FC Lugano – Basel 2–1 90' 7.1
25 Eki 2026 FC Thun – FC Lugano 2–3 90' 7.6
22 Eki 2026 Getafe – FC Lugano 2–5 90' 7.3
15 Eki 2026 FC Lugano – FK Crvena zvezda 3–2 90' 6.4
10 Eki 2026 FC Lugano – FC Luzern 4–0 90' 7.9
20 Eyl 2026 FC Lausanne-Sport – FC Lugano 0–4 90' 7.7
12 Eyl 2026 FC Lugano – BSC Young Boys 2–2 45' 6.4
6 Eyl 2026 Basel – FC Lugano 1–3 90' 6.9
3 Eyl 2026 FC Lugano – Servette FC 1–0 90' 7.9
30 Ağu 2026 FC Sion – FC Lugano 1–2 90' 7.7
27 Ağu 2026 Maccabi Tel Aviv – FC Lugano 1–1 90' 7.9
20 Ağu 2026 FC Lugano – Maccabi Tel Aviv 2–1 90' 6.4
13 Ağu 2026 NSÍ Runavík – FC Lugano 2–2 90' 6.0

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 6 kayıt
  1. Young Boys Yeni kulüp: Lugano
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Lugano Yeni kulüp: Young Boys
    Kiralık dönüşü
  3. Young Boys Yeni kulüp: Lugano
    Kiralık
  4. Winterthur Yeni kulüp: Young Boys
    Kiralık dönüşü
  5. Young Boys Yeni kulüp: Winterthur
    Kiralık
  6. Young Boys U21 Yeni kulüp: Young Boys
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)27
Ortalama puan7,23
Son maç puanı7,11 Kas 2026
Kaçırılan maç73 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,23 Mar 2026 Ağu 2026 Kas 2026 7,1

Son 10 maç

7,1 7,6 7,3 6,4 7,9 7,7 6,4 6,9 7,9 7,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Swiss Super League FC Lugano 11 (11) 945 0 2 7,38
2026 UEFA Conference League FC Lugano 2 (2) 180 0 0 6,85

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Swiss Super League 2024 · kaleciler arasında yüzdelik (17 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 56 Kurtarış yüzdesi 44 Önlenen gol 50 Gol yememe oranı 15 Pas isabeti 44 Başarılı uzun top 50 Reyting 32

17 maç · 1.530 dk

David von Ballmoos: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 3,47
56
Kurtarış yüzdesi %67,8
44
Önlenen gol / 90 dk 0,00
50
Gol yememe oranı %5,9
15
Pas isabeti %65,3
44
Başarılı uzun top / 90 dk 6,41
50
Reyting 6,96
32

Nasıl hesaplıyoruz?