OrcaScore
28

Orta saha

David Douline

  • Servette FC
  • France
  • 33 yaş
  • 181 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
11
428 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,42
Asist
0
Ortalama reyting
6,68
Yaş33
Doğum tarihi28 May 1993
Boy181 cm
Kilo80 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri155 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 3
Dakika428
Reyting6,68
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet172 · %79
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası13 / 3
Kazanılan ikili mücadele28 / 58
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,18 / 0,12
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top12
İsabetli orta0
Topla buluşma247
Top kaybı54
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi20
Uzaklaştırma11
Top kazanma26
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)55,63
En yüksek hız (km/sa)30,63
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting–
Gol / Asist2 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum49
Teknik48
Taktik50
Savunma56
Yaratıcılık47

Karakteristikler

Güçlü yönler

259

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 FC St. Gallen 1879 – Servette FC 2–1 13' 6.4
24 Eki 2026 Servette FC – FC Vaduz 2–1 20' 7.1
10 Eki 2026 Servette FC – FC Sion 3–0 29' 6.4
19 Eyl 2026 BSC Young Boys – Servette FC 3–2 27' 6.8
16 Eyl 2026 FC Thun – Servette FC 2–4 90' 6.7
13 Eyl 2026 FC Lausanne-Sport – Servette FC 0–1 90' 6.8
6 Eyl 2026 Servette FC – FC St. Gallen 1879 0–2 46' 6.9
3 Eyl 2026 FC Lugano – Servette FC 1–0 20' 6.3
29 Ağu 2026 Servette FC – FC Luzern 1–1 62' 7.1
15 Ağu 2026 FC Bavois – Servette FC 0–7 – –
8 Ağu 2026 Servette FC – Grasshopper Club Zürich 2–1 10' 6.6
1 Ağu 2026 FC Zürich – Servette FC 2–1 21' 6.4
25 Tem 2026 Servette FC – Basel 0–1 – –
15 Tem 2026 Olympique Lyonnais – Servette FC 2–1 – –
16 May 2026 FC Zürich – Servette FC 0–2 76' 6.6

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 8 kayıt
  1. Rodez Yeni kulüp: Servette
    Bonservissiz
  2. Clermont Yeni kulüp: Rodez
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Rodez Yeni kulüp: Clermont
    Kiralık dönüşü
  4. Clermont Yeni kulüp: Rodez
    Kiralık
  5. Le Puy-en-Velay Yeni kulüp: Clermont
    Bonservissiz
  6. GOAL Yeni kulüp: Le Puy-en-Velay
    Bonservissiz
  7. Thonon Évian B Yeni kulüp: GOAL
    Bonservissiz
  8. Saint-Étienne U19 Yeni kulüp: Thonon Évian B
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)36
Ortalama puan6,79
Son maç puanı6,431 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,79 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 7,1 6,4 6,8 6,7 6,8 6,9 6,3 7,1 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Swiss Super League Servette FC 11 (3) 428 0 0 6,68
2026 Schweizer Cup Servette FC – – 2 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Swiss Super League 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (115 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 11 Başarılı pas 35 Pas isabeti 36 İlerletici top taşıma 39 Başarılı çalım 51 Top kapma + pas arası 99 Reyting 85

21 maç · 1.328 dk

David Douline: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,47
11
Başarılı pas / 90 dk 24,7
35
Pas isabeti %76,7
36
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
39
Başarılı çalım / 90 dk 0,95
51
Top kapma + pas arası / 90 dk 6,64
99
Reyting 7,14
85

Nasıl hesaplıyoruz?