OrcaScore
14

Orta saha

Darius Lipsiuc

  • Notts County
  • Ireland
  • 21 yaş
  • 178 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
12
740 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,12
Asist
0
Ortalama reyting
6,65
Yaş21
Doğum tarihi16 Eyl 2005
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 7
Dakika560
Reyting6,69
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet143 · %68
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası20 / 12
Kazanılan ikili mücadele45 / 96
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,68 / 0,39
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top7
İsabetli orta5
Topla buluşma305
Top kaybı80
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu14
Kazanılan yer ikilisi31
Uzaklaştırma19
Top kazanma26
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul14
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)63,28
En yüksek hız (km/sa)35,63
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet37 · %73
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası5 / 1
Kazanılan ikili mücadele8 / 11
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma54
Top kaybı11
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma3
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting5,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet15 · %60
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele5 / 13
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,10
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Topla buluşma36
Top kaybı11
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma3
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum49
Teknik58
Taktik24
Savunma35
Yaratıcılık44

Karakteristikler

Zayıf yönler

6

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Mansfield Town – Notts County 0–2 16' 7.0
24 Eki 2026 Notts County – Stockport County 1–1 29' 6.6
20 Eki 2026 Notts County – Sheffield Wednesday 2–0 19' 7.6
17 Eki 2026 Wycombe Wanderers – Notts County 2–0 – –
13 Eki 2026 Notts County – Nottingham Forest U21 5–1 90' 7.0
10 Eki 2026 Notts County – Oxford United 1–2 – –
6 Eki 2026 Ireland U21 – England U21 3–1 27' 6.3
29 Eyl 2026 Ireland U21 – Kazakhstan U21 4–3 20' 6.6
25 Eyl 2026 Slovakia U21 – Ireland U21 0–2 – –
19 Eyl 2026 Reading – Notts County 2–0 59' 6.5
12 Eyl 2026 Notts County – Bradford City 0–1 60' 7.4
5 Eyl 2026 Huddersfield Town – Notts County 1–1 90' 6.3
1 Eyl 2026 Doncaster Rovers – Notts County 1–1 45' 6.4
29 Ağu 2026 Notts County – Burton Albion 2–1 66' 6.4
22 Ağu 2026 Luton Town – Notts County 2–2 86' 6.1

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 4 kayıt
  1. Stoke U21 Yeni kulüp: Notts County
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Stoke U21 Yeni kulüp: Solihull Moors
    Kiralık
  3. Stoke U21 Yeni kulüp: Walsall
    Kiralık
  4. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)41
Ortalama puan6,80
Son maç puanı7,031 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,80 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,6 7,6 7,0 6,3 6,6 6,5 7,4 6,3 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League One Notts County 10 (7) 560 1 0 6,69
2026 EFL Cup Notts County 1 (1) 90 0 0 5,90
2026 Football League Trophy Notts County 1 (1) 90 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (108 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 16 Kilit pas 5 Başarılı pas 14 Pas isabeti 15 İlerletici top taşıma 69 Başarılı çalım 6 Top kapma + pas arası 96 Reyting 12

6 maç · 406 dk

Darius Lipsiuc: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,04
16
Kilit pas / 90 dk 0,22
5
Başarılı pas / 90 dk 15,5
14
Pas isabeti %67,3
15
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,55
69
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
6
Top kapma + pas arası / 90 dk 4,88
96
Reyting 6,52
12

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?