OrcaScore
14

Forvet

Danylo Sikan

Takip et Karşılaştır
Maç
15
749 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,24
Asist
0
Ortalama reyting
6,63
Yaş25
Doğum tarihi16 Nis 2001
Boy185 cm
Kilo71 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri5,4 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 7
Dakika582
Reyting6,59
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)26 (8)
Pas · isabet175 · %71
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası5 / 1
Kazanılan ikili mücadele41 / 78
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,92 / 0,30
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat5
Gol dönüşüm oranı%4
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma285
Top kaybı87
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu23
Kazanılan yer ikilisi18
Uzaklaştırma8
Top kazanma16
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul8
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)66,38
En yüksek hız (km/sa)34,21
Maç / İlk 113 / 1
Dakika138
Reyting6,90
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet21 · %81
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele9 / 20
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,54 / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Topla buluşma41
Top kaybı12
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)15,85
En yüksek hız (km/sa)30,78
Maç / İlk 112 / 0
Dakika29
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet7 · %43
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele5 / 9
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,21 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma14
Top kaybı7
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)4,39
En yüksek hız (km/sa)33,55

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum61
Teknik44
Taktik48
Savunma35
Yaratıcılık45

Milli takım

  • Ukraine10 maç · 2 gol · ilk maç Eyl 2021

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 RSC Anderlecht – KVC Westerlo 4–1 9' 6.6
25 Eki 2026 KAA Gent – RSC Anderlecht 4–0 23' 6.5
22 Eki 2026 Jagiellonia Białystok – RSC Anderlecht 0–3 – –
18 Eki 2026 K. Beerschot V.A. – RSC Anderlecht 2–1 – –
15 Eki 2026 GNK Dinamo Zagreb – RSC Anderlecht 1–0 13' 6.5
10 Eki 2026 Cercle Brugge – RSC Anderlecht 1–2 45' 6.5
2 Eki 2026 Ukraine – Northern Ireland 0–3 27' 6.3
28 Eyl 2026 Georgia – Ukraine 0–0 45' 6.6
25 Eyl 2026 Hungary – Ukraine 0–1 66' 7.8
19 Eyl 2026 RSC Anderlecht – SV Zulte Waregem 3–0 77' 6.3
16 Eyl 2026 RSC Anderlecht – Olympique Lyonnais 1–2 16' 6.3
11 Eyl 2026 KV Mechelen – RSC Anderlecht 0–1 72' 6.2
6 Eyl 2026 RSC Anderlecht – KRC Genk 0–0 65' 6.5
3 Eyl 2026 RSC Anderlecht – KV Kortrijk 1–0 90' 8.3
30 Ağu 2026 Royale Union Saint-Gilloise – RSC Anderlecht 3–0 79' 6.4

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 10M €
  1. Trabzonspor Yeni kulüp: Anderlecht
    Transfer 4M €
  2. Shakhtar Yeni kulüp: Trabzonspor
    Transfer 6M €
  3. Rostock Yeni kulüp: Shakhtar
    Kiralık dönüşü
  4. Shakhtar Yeni kulüp: Rostock
    Kiralık
  5. Mariupol Yeni kulüp: Shakhtar
    Kiralık dönüşü
  6. Shakhtar Yeni kulüp: Mariupol
    Kiralık
  7. Shakhtar U21 Yeni kulüp: Shakhtar
    Transfer
  8. Shakhtar U21 Yeni kulüp: Mariupol
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)29
Ortalama puan6,59
Son maç puanı6,631 Eki 2026
Kaçırılan maç81 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 6,59 Kas 2025 Ağu 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,5 6,5 6,5 6,3 6,6 7,8 6,3 6,3 6,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Pro League RSC Anderlecht 10 (7) 582 1 0 6,59
2026 UEFA Nations League Ukraine 3 (1) 138 1 0 6,90
2026 UEFA Europa League RSC Anderlecht 2 (0) 29 0 0 6,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Trendyol Süper Lig 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (185 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 87 Kilit pas 49 Başarılı pas 9 Pas isabeti 27 İlerletici top taşıma 46 Başarılı çalım 37 Top kapma + pas arası 35 Reyting 56

14 maç · 795 dk

Danylo Sikan: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,23
87
Kilit pas / 90 dk 1,13
49
Başarılı pas / 90 dk 17,7
9
Pas isabeti %77,2
27
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
46
Başarılı çalım / 90 dk 0,68
37
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,04
35
Reyting 6,91
56

Nasıl hesaplıyoruz?