OrcaScore
3

Defans

Daniels Balodis

  • FK Auda
  • Latvia
  • 28 yaş
  • 188 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
17
1.374 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,76
Yaş28
Doğum tarihi10 Haz 1998
Boy188 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri210 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 8
Dakika661
Reyting6,92
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet451 · %84
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası18 / 5
Kazanılan ikili mücadele52 / 81
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,11 / 0,05
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top18
İsabetli orta0
Topla buluşma543
Top kaybı83
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu22
Kazanılan yer ikilisi30
Uzaklaştırma21
Top kazanma36
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul10
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet32 · %91
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele3 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma42
Top kaybı4
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma2
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)9,41
En yüksek hız (km/sa)32,77
Maç / İlk 117 / 7
Dakika623
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet380 · %86
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası14 / 3
Kazanılan ikili mücadele27 / 37
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta0
Topla buluşma451
Top kaybı55
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi20
Uzaklaştırma24
Top kazanma24
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum33
Teknik43
Taktik42
Savunma62
Yaratıcılık35

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Milli takım

  • Latvia28 maç · 1 gol · ilk maç Kas 2022

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 FK Auda – FS Jelgava 4–3 25' 6.5
25 Eki 2026 Ogre United – FK Auda 1–4 64' 6.5
19 Eki 2026 BFC Daugavpils – FK Auda 2–1 90' 7.6
12 Eki 2026 FK Liepaja – FK Auda 2–3 90' 6.2
5 Eki 2026 Cyprus – Latvia 2–1 90' 6.4
2 Eki 2026 Latvia – Montenegro 1–2 – –
28 Eyl 2026 Latvia – Cyprus 0–0 – –
25 Eyl 2026 Armenia – Latvia 2–0 – –
20 Eyl 2026 FK Auda – RFS 1–1 59' 6.6
16 Eyl 2026 FK Auda – Ogre United 1–0 90' 7.2
11 Eyl 2026 Riga FC – FK Auda 2–2 90' 6.9
6 Eyl 2026 FK Auda – FK Grobiņa 1–0 90' 7.3
2 Eyl 2026 BFC Daugavpils – FK Auda 2–5 77' 7.3
29 Ağu 2026 FK Auda – SK Super Nova 1–1 63' 7.5
25 Ağu 2026 FK Auda – FK Liepaja 1–0 – –

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 12 kayıt
  1. Prešov Yeni kulüp: Auda
    Bonservissiz
  2. St. Johnstone Yeni kulüp: Prešov
    Bonservissiz
  3. RFS Yeni kulüp: St. Johnstone
    Bonservissiz
  4. Valmiera Yeni kulüp: RFS
    Transfer Belirtilmemiş
  5. FK RFS II Yeni kulüp: Valmiera
    Bonservissiz
  6. Jelgava Yeni kulüp: FK RFS II
    Kiralık dönüşü
  7. FK RFS II Yeni kulüp: Jelgava
    Kiralık
  8. Daugavpils Yeni kulüp: FK RFS II
    Kiralık dönüşü
  9. FK RFS II Yeni kulüp: Daugavpils
    Kiralık
  10. Bonservissiz
  11. Skonto Yeni kulüp: RTU/Skonto Academy
    Bonservissiz
  12. Skonto Academy Yeni kulüp: Skonto
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)17
Ortalama puan6,78
Son maç puanı6,51 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,78 Şub 2026 Eyl 2026 Kas 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,5 7,6 6,2 6,4 6,6 7,2 6,9 7,3 7,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Virsliga FK Auda 9 (8) 661 0 0 6,92
2026 World Cup Qual. UEFA Latvia 7 (7) 623 0 0 6,60
2026 UEFA Nations League Latvia 1 (1) 90 0 0 6,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Virsliga 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (82 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 14 Pas arası 46 Uzaklaştırma 37 Kazanılan hava topu 81 İkili mücadele başarısı 86 Pas isabeti 88 İlerletici top taşıma 50 Reyting 81

30 maç · 2.527 dk

Daniels Balodis: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,07
14
Pas arası / 90 dk 1,92
46
Uzaklaştırma / 90 dk 2,17
37
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,60
81
İkili mücadele başarısı %47,0
86
Pas isabeti %90,7
88
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 7,11
81

Nasıl hesaplıyoruz?