OrcaScore
27

Orta saha

Daniel Muñoz

Takip et Karşılaştır
Maç
26
2.143 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,13
Asist
1
Ortalama reyting
7,01
Yaş30
Doğum tarihi26 May 1996
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri23 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 6
Dakika574
Reyting6,84
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)9 (2)
Pas · isabet247 · %85
Kilit pas11
Top kapma / Pas arası21 / 2
Kazanılan ikili mücadele40 / 77
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,04 / 0,68
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta6
Topla buluşma388
Top kaybı65
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu16
Kazanılan yer ikilisi24
Uzaklaştırma17
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul12
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)73,72
En yüksek hız (km/sa)32,33
Maç / İlk 115 / 4
Dakika399
Reyting7,16
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet186 · %89
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası10 / 6
Kazanılan ikili mücadele14 / 30
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,74 / 0,44
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%67
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top6
İsabetli orta2
Topla buluşma281
Top kaybı38
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma10
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul9
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)45,38
En yüksek hız (km/sa)34,32
Maç / İlk 1113 / 13
Dakika1.170
Reyting7,05
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (2)
Pas · isabet543 · %88
Kilit pas16
Top kapma / Pas arası26 / 14
Kazanılan ikili mücadele51 / 104
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top16
İsabetli orta10
Topla buluşma842
Top kaybı137
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu15
Kazanılan yer ikilisi36
Uzaklaştırma32
Top kazanma46
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul24
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik49
Taktik58
Savunma65
Yaratıcılık60

Karakteristikler

Güçlü yönler

259

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Colombia54 maç · 5 gol · ilk maç Haz 2021

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Brentford – Nottingham Forest 2–0 45' 6.5
23 Eki 2026 Ipswich Town – Nottingham Forest 1–1 90' 7.6
18 Eki 2026 Nottingham Forest – Arsenal 0–1 90' 6.8
11 Eki 2026 Crystal Palace – Nottingham Forest 3–1 90' 6.6
7 Eki 2026 Colombia – Peru 2–0 90' 7.0
3 Eki 2026 Colombia – Paraguay 0–1 10' 6.4
27 Eyl 2026 Mexico – Colombia 1–1 90' 6.7
19 Eyl 2026 Nottingham Forest – Coventry City 0–1 83' 6.6
12 Eyl 2026 Aston Villa – Nottingham Forest 1–2 90' 8.0
5 Eyl 2026 Nottingham Forest – Tottenham Hotspur 0–0 31' 6.7
28 Ağu 2026 Crystal Palace – Manchester City 1–4 – –
22 Ağu 2026 Everton – Crystal Palace 2–0 55' 5.9
15 Ağu 2026 SC Freiburg – Crystal Palace 3–0 43' 6.7
7 Tem 2026 Switzerland – Colombia 4–3 120' 6.1
4 Tem 2026 Colombia – Ghana 1–0 90' 7.6

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 38.2M €
  1. Crystal Palace Yeni kulüp: Forest
    Transfer 25.7M €
  2. Genk Yeni kulüp: Crystal Palace
    Transfer 8M €
  3. Atl. Nacional Yeni kulüp: Genk
    Transfer 4.5M €
  4. Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)49
Ortalama puan6,83
Son maç puanı6,531 Eki 2026
Kaçırılan maç112 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,83 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 7,6 6,8 6,6 7,0 6,4 6,7 6,6 8,0 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 World Cup Qual. CONMEBOL Colombia 13 (13) 1.170 0 0 7,05
2026 Premier League Nottingham Forest 8 (6) 574 0 1 6,84
2026 FIFA World Cup Colombia 5 (4) 399 2 0 7,16

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Conference League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (199 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 73 Kilit pas 90 Başarılı pas 41 Pas isabeti 31 İlerletici top taşıma 56 Başarılı çalım 7 Top kapma + pas arası 85 Reyting 78

12 maç · 1.043 dk

Daniel Muñoz: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,17
73
Kilit pas / 90 dk 2,16
90
Başarılı pas / 90 dk 28,0
41
Pas isabeti %79,0
31
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,43
56
Başarılı çalım / 90 dk 0,09
7
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,80
85
Reyting 7,03
78

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?