OrcaScore
23

Defans

Daniel Elfadli

  • LASK
  • Libya
  • 29 yaş
  • 187 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
6
368 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,74
Yaş29
Doğum tarihi6 Nis 1997
Boy187 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,2 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 2
Dakika185
Reyting6,77
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet105 · %90
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası5 / 8
Kazanılan ikili mücadele9 / 15
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,17 / 0,05
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma136
Top kaybı12
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma5
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)21,23
En yüksek hız (km/sa)30,79
Maç / İlk 112 / 1
Dakika164
Reyting6,95
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet180 · %97
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele9 / 16
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma2
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 111 / 0
Dakika19
Reyting6,20
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet5 · %100
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0 / 2
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma5
Top kaybı0
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)2,99
En yüksek hız (km/sa)30,82

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik40
Taktik60
Savunma71
Yaratıcılık37

Karakteristikler

Zayıf yönler

18

Milli takım

  • Libya3 maç · 1 gol · ilk maç Eyl 2022

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
7 Kas 2026 SV Ried – LASK – – –
31 Eki 2026 LASK – WSG Tirol 2–1 80' 6.8
28 Eki 2026 LASK – SV Ried 5–4 120' 6.9
25 Eki 2026 LASK – Red Bull Salzburg 1–3 15' 6.5
21 Eki 2026 Sporting CP – LASK 2–3 – –
17 Eki 2026 SC Austria Lustenau – LASK 0–4 90' 7.0
14 Eki 2026 LASK – Liverpool FC 3–6 19' 6.2
11 Eki 2026 LASK – SK Rapid Wien 0–2 – –
2 Eki 2026 LASK – First Vienna FC 2–1 – –
20 Eyl 2026 TSV Hartberg – LASK 3–3 – –
13 Eyl 2026 SK Sturm Graz – LASK 2–1 – –
8 Eyl 2026 AEK Athens – LASK 1–0 – –
5 Eyl 2026 Deutschlandsberger SC – LASK 1–6 44' 7.0
29 Ağu 2026 Borussia Dortmund – Hamburger SV 2–0 – –
24 Ağu 2026 SC Verl – Hamburger SV 0–3 – –

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 800k €
  1. LASK Yeni kulüp: HSV
    Kiralık dönüşü
  2. HSV Yeni kulüp: LASK
    Kiralık
  3. Magdeburg Yeni kulüp: HSV
    Transfer 800k €
  4. Aalen Yeni kulüp: Magdeburg
    Bonservissiz
  5. Nöttingen Yeni kulüp: Aalen
    Bonservissiz
  6. Reutlingen Yeni kulüp: Nöttingen
    Bonservissiz
  7. SKV Rutesheim Yeni kulüp: Reutlingen
    Bonservissiz
  8. Rutesheim II Yeni kulüp: SKV Rutesheim
    Transfer
  9. Rutesheim U19 Yeni kulüp: Rutesheim II
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)19
Ortalama puan6,48
Son maç puanı6,831 Eki 2026
Kaçırılan maç21 sakatlık kaydı
4 5 6 7 8 6,48 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,9 6,5 7,0 6,2 7,0 6,6 6,5 6,7 5,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Austrian Bundesliga LASK 3 (2) 185 0 0 6,77
2026 ÖFB Cup LASK 2 (1) 164 0 0 6,95
2026 UEFA Champions League LASK 1 (0) 19 0 0 6,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

2. Bundesliga 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (120 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 33 Pas arası 92 Uzaklaştırma 64 Kazanılan hava topu 65 İkili mücadele başarısı 65 Pas isabeti 98 İlerletici top taşıma 45 Reyting 91

31 maç · 2.653 dk

Daniel Elfadli: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,49
33
Pas arası / 90 dk 1,70
92
Uzaklaştırma / 90 dk 4,61
64
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,00
65
İkili mücadele başarısı %57,8
65
Pas isabeti %93,1
98
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
45
Reyting 7,15
91

Nasıl hesaplıyoruz?