OrcaScore
47

Defans

Dane Murray

  • Celtic
  • Scotland
  • 23 yaş
  • 193 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
8
640 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,14
Asist
1
Ortalama reyting
7,09
Yaş23
Doğum tarihi26 Haz 2003
Boy193 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri730 B €
Sözleşme bitişi31 May 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 5
Dakika460
Reyting7,27
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet412 · %93
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası6 / 7
Kazanılan ikili mücadele30 / 51
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,07 / 0,53
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top12
İsabetli orta0
Topla buluşma483
Top kaybı32
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu24
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma36
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)39,90
En yüksek hız (km/sa)31,40
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,55
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet136 · %92
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 3
Kazanılan ikili mücadele6 / 10
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma159
Top kaybı11
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma10
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)20,13
En yüksek hız (km/sa)33,45
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting7,00
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum34
Teknik46
Taktik51
Savunma69
Yaratıcılık39

Karakteristikler

Güçlü yönler

16

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Falkirk FC – Celtic 2–0 – –
28 Eki 2026 Celtic – Dundee United 2–2 90' 7.6
25 Eki 2026 Hibernian – Celtic 1–2 90' 6.9
22 Eki 2026 Celtic – Celta Vigo 1–2 90' 6.9
18 Eki 2026 Celtic – Hearts 7–1 90' 7.3
15 Eki 2026 Benfica – Celtic 4–1 90' 6.2
11 Eki 2026 Motherwell – Celtic 0–2 90' 7.4
20 Eyl 2026 Celtic – Rangers 0–1 – –
17 Eyl 2026 Celtic – Ferencváros TC 1–3 – –
13 Eyl 2026 Rangers – Celtic 3–0 – –
9 Eyl 2026 St. Johnstone – Celtic 0–1 90' 7.6
5 Eyl 2026 St. Mirren – Celtic 1–2 10' 6.8
2 Eyl 2026 Celtic – Aberdeen 3–0 – –
29 Ağu 2026 Celtic – Falkirk FC 2–1 – –
25 Ağu 2026 LASK – Celtic 5–1 46' 7.0

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt
  1. Celtic B U21 Yeni kulüp: Celtic
    Transfer
  2. Celtic B U21 Yeni kulüp: Queen's Park
    Transfer
  3. Celtic B U21 Yeni kulüp: Queen's Park
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)18
Ortalama puan7,06
Son maç puanı7,528 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,06 Kas 2025 Ağu 2026 Eki 2026 7,5

Son 10 maç

7,5 6,9 6,9 7,3 6,2 7,4 7,6 6,8 7,0 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Scottish Premiership Celtic 6 (5) 460 0 1 7,27
2026 UEFA Europa League Celtic 2 (2) 180 0 0 6,55
2026 Scottish League Cup Celtic – – 0 – 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Scottish Championship 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (80 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 4 Pas arası 83 Uzaklaştırma 57 Kazanılan hava topu 52 İkili mücadele başarısı 93 Pas isabeti 97 İlerletici top taşıma 50 Reyting 88

17 maç · 1.530 dk

Dane Murray: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,00
4
Pas arası / 90 dk 2,24
83
Uzaklaştırma / 90 dk 3,12
57
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,47
52
İkili mücadele başarısı %52,6
93
Pas isabeti %86,9
97
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 7,06
88

Nasıl hesaplıyoruz?