OrcaScore
6

Orta saha

Damiano Pecile

  • Vancouver FC
  • Canada
  • 24 yaş
  • 179 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
30
1.972 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,32
Asist
4
Ortalama reyting
6,88
Yaş24
Doğum tarihi11 Nis 2002
Boy179 cm
Kilo72 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri105 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1125 / 20
Dakika1.660
Reyting6,94
Gol / Asist3 / 3
Şut (isabetli)38 (11)
Pas · isabet735 · %83
Kilit pas17
Top kapma / Pas arası36 / 17
Kazanılan ikili mücadele66 / 130
Başarılı çalım15
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,89 / 0,60
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%8
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen4
İsabetli uzun top68
İsabetli orta21
Topla buluşma1.033
Top kaybı221
Top kaptırma11
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi60
Uzaklaştırma16
Top kazanma77
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul23
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı4
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)161,93
En yüksek hız (km/sa)33,77
Maç / İlk 113 / 2
Dakika190
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet104 · %85
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 8
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top7
İsabetli orta4
Topla buluşma131
Top kaybı27
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma1
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika122
Reyting6,35
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet22 · %68
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele7 / 11
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma40
Top kaybı8
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma3
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)14,22
En yüksek hız (km/sa)27,97

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum53
Teknik59
Taktik49
Savunma48
Yaratıcılık52

Karakteristikler

Güçlü yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
25 Eki 2026 Cavalry FC – Vancouver FC 1–0 25' 6.6
10 Eki 2026 FC Supra Du Quebec – Vancouver FC 2–2 18' 6.8
24 Eyl 2026 Vancouver FC – Inter Toronto 3–3 55' 7.0
20 Eyl 2026 Pacific FC – Vancouver FC 1–1 19' 6.5
13 Eyl 2026 Inter Toronto – Vancouver FC 3–1 83' 6.6
7 Eyl 2026 Vancouver FC – FC Supra Du Quebec 3–2 84' 7.0
30 Ağu 2026 Cavalry FC – Vancouver FC 1–0 85' 6.5
22 Ağu 2026 Halifax Wanderers FC – Vancouver FC 1–0 90' 6.7
20 Ağu 2026 Atlético Ottawa – Vancouver FC 4–0 68' 6.5
15 Ağu 2026 Vancouver FC – Pacific FC 1–1 73' 6.4
8 Ağu 2026 Forge FC – Vancouver FC 0–1 90' 7.7
2 Ağu 2026 Vancouver FC – Atlético Ottawa 3–1 90' 8.5
25 Tem 2026 Vancouver FC – Cavalry FC 1–0 90' 7.4
18 Tem 2026 FC Supra Du Quebec – Vancouver FC 1–5 62' 7.8
13 Tem 2026 CF Montréal – Vancouver FC 2–1 75' 6.5

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 11 kayıt
  1. Takımsız Yeni kulüp: Vancouver
    Bonservissiz
  2. Covilhã Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. Takımsız Yeni kulüp: Covilhã
    Bonservissiz
  4. Venezia Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  5. Vis Pesaro Yeni kulüp: Venezia
    Kiralık dönüşü
  6. Venezia Yeni kulüp: Vis Pesaro
    Kiralık
  7. KTP Yeni kulüp: Venezia
    Kiralık dönüşü
  8. Venezia Yeni kulüp: KTP
    Kiralık
  9. Vancouver Yeni kulüp: Venezia
    Transfer Belirtilmemiş
  10. Venezia U20 Yeni kulüp: Vancouver
    Kiralık dönüşü
  11. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan6,88
Son maç puanı6,625 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,88 Şub 2026 Tem 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,8 7,0 6,5 6,6 7,0 6,5 6,7 6,5 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Canadian Premier League Vancouver FC 25 (20) 1.660 3 3 6,94
2026 Canadian Championship Vancouver FC 3 (2) 190 0 1 6,70
2026 CONCACAF Champions Cup Vancouver FC 2 (2) 122 0 0 6,35

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Canadian Premier League 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (46 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 25 Kilit pas 21 Başarılı pas 47 Pas isabeti 49 İlerletici top taşıma 40 Başarılı çalım 53 Top kapma + pas arası 75 Reyting 27

7 maç · 484 dk

Damiano Pecile: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
25
Kilit pas / 90 dk 0,56
21
Başarılı pas / 90 dk 32,9
47
Pas isabeti %84,7
49
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,30
40
Başarılı çalım / 90 dk 0,74
53
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,16
75
Reyting 6,69
27

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?