OrcaScore
15

Defans

Conor Drinan

  • Cork City
  • Ireland
  • 25 yaş
  • 175 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
35
2.699 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,27
Asist
3
Ortalama reyting
7,13
Yaş25
Doğum tarihi23 Ara 2000
Boy175 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri24 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1134 / 28
Dakika2.609
Reyting7,16
Gol / Asist5 / 3
Şut (isabetli)30 (15)
Pas · isabet1.357 · %75
Kilit pas20
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele319 / 559
Başarılı çalım29
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%17
İsabetli uzun top87
İsabetli orta22
Kazanılan hava topu82
Uzaklaştırma90
Top kazanma289
Maruz kaldığı faul23
Yaptığı faul24
Ofsayt4
Gol yemeden biten maç8
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,20
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet45 · %69
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele15 / 26
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma2
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum43
Teknik54
Taktik44
Savunma53
Yaratıcılık44

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
16 Eki 2026 Kerry FC – Cork City 1–1 90' 7.5
9 Eki 2026 Cork City – Finn Harps 2–0 90' 7.8
2 Eki 2026 Athlone Town AFC – Cork City 2–1 90' 7.3
26 Eyl 2026 Longford Town – Cork City 2–1 44' 7.3
18 Eyl 2026 Cork City – University College Dublin 5–1 90' 7.1
11 Eyl 2026 Cork City – Cobh Ramblers FC 2–3 90' 6.7
4 Eyl 2026 Bray Wanderers – Cork City 1–1 90' 6.8
21 Ağu 2026 Treaty United FC – Cork City 2–2 46' 6.4
7 Ağu 2026 Cork City – Kerry FC 3–1 90' 7.8
3 Ağu 2026 Cork City – Athlone Town AFC 3–2 90' 6.7
31 Tem 2026 Finn Harps – Cork City 0–3 90' 6.8
24 Tem 2026 University College Dublin – Cork City 5–2 90' 6.6
17 Tem 2026 Shamrock Rovers – Cork City 4–1 120' 6.2
10 Tem 2026 Cork City – Longford Town 3–4 81' 6.6
3 Tem 2026 Cobh Ramblers FC – Cork City 0–1 90' 7.2

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt
  1. Cobh Ramblers Yeni kulüp: Cork City
    Bonservissiz
  2. Bonservissiz
  3. Cobh Academy Yeni kulüp: Carrigaline Utd
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)36
Ortalama puan7,11
Son maç puanı7,516 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,11 Kas 2025 Haz 2026 Eki 2026 7,5

Son 10 maç

7,5 7,8 7,3 7,3 7,1 6,7 6,8 6,4 7,8 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 First Division Cork City 34 (28) 2.609 5 3 7,16
2026 FAI Cup Cork City 1 (1) 90 0 0 6,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

First Division 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (43 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 34 Pas arası 34 Uzaklaştırma 31 Kazanılan hava topu 62 İkili mücadele başarısı 21 Pas isabeti 29 İlerletici top taşıma 50 Reyting 20

6 maç · 450 dk

Conor Drinan: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,00
34
Pas arası / 90 dk 1,60
34
Uzaklaştırma / 90 dk 3,40
31
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,40
62
İkili mücadele başarısı %50,7
21
Pas isabeti %75,5
29
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,86
20

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?