OrcaScore
9

Forvet

Colm Whelan

  • Bohemian FC
  • Ireland
  • 26 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
45
2.615 dk
Gol
15
G+A / 90 dk: 0,76
Asist
7
Ortalama reyting
6,72
Yaş26
Doğum tarihi29 Haz 2000
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri210 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1136 / 24
Dakika2.194
Reyting6,64
Gol / Asist13 / 6
Şut (isabetli)60 (30)
Pas · isabet525 · %70
Kilit pas30
Top kapma / Pas arası22 / 5
Kazanılan ikili mücadele120 / 390
Başarılı çalım20
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)7 / 0
Beklenen gol / asist11,38 / 2,74
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat5
Kaçırılan büyük fırsat10
Gol dönüşüm oranı%22
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen4
İsabetli uzun top9
İsabetli orta2
Topla buluşma949
Top kaybı371
Top kaptırma73
Kazanılan hava topu47
Kazanılan yer ikilisi73
Uzaklaştırma8
Top kazanma62
Maruz kaldığı faul32
Yaptığı faul31
Ofsayt11
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)33,43
En yüksek hız (km/sa)35,09
Maç / İlk 113 / 1
Dakika178
Reyting7,33
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)9 (3)
Pas · isabet50 · %80
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele22 / 58
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%22
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu7
Uzaklaştırma2
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 116 / 2
Dakika243
Reyting6,88
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)9 (4)
Pas · isabet43 · %65
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele29 / 58
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu16
Uzaklaştırma3
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum60
Teknik44
Taktik44
Savunma31
Yaratıcılık42

Karakteristikler

Güçlü yönler

2

Zayıf yönler

14166

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Eki 2026 St. Patrick’s Ath – Bohemian FC 2–3 75' 6.2
23 Eki 2026 Bohemian FC – Shelbourne 0–1 17' 6.4
16 Eki 2026 Bohemian FC – Waterford FC 2–1 16' 6.4
12 Eki 2026 Shamrock Rovers – Bohemian FC 2–1 60' 6.1
9 Eki 2026 Bohemian FC – Waterford FC 0–2 32' 6.3
2 Eki 2026 Dundalk FC – Bohemian FC 1–2 62' 7.1
18 Eyl 2026 Bohemian FC – Drogheda United 2–1 66' 7.0
11 Eyl 2026 Galway United – Bohemian FC 2–3 24' 9.0
5 Eyl 2026 St. Patrick’s Ath – Bohemian FC 8–9 53' 6.3
4 Eyl 2026 Shamrock Rovers – Bohemian FC – – –
28 Ağu 2026 Bohemian FC – Sligo Rovers 3–0 30' 6.4
21 Ağu 2026 Bohemian FC – Derry City 5–3 17' 7.0
16 Ağu 2026 Bohemian FC – Longford Town 4–0 90' 9.4
13 Ağu 2026 FC Midtjylland – Bohemian FC 3–2 – –
9 Ağu 2026 Waterford FC – Bohemian FC 3–1 90' 6.5

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt
  1. Derry City Yeni kulüp: Bohemian FC
    Bonservissiz
  2. UCD Yeni kulüp: Derry City
    Bonservissiz
  3. Waterford Yeni kulüp: UCD
    Bonservissiz
  4. WFC Academy Yeni kulüp: Waterford
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)40
Ortalama puan6,69
Son maç puanı6,230 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,69 Şub 2026 Haz 2026 Eki 2026 6,2

Son 10 maç

6,2 6,4 6,4 6,1 6,3 7,1 7,0 9,0 6,3 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier Division Bohemian FC 36 (24) 2.194 13 6 6,64
2026 First Division Treaty United FC 6 (2) 243 0 1 6,88
2026 FAI Cup Bohemian FC 3 (1) 178 2 0 7,33

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier Division 2024 · forvetler arasında yüzdelik (41 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 62 xG 49 Şut 89 xA 50 Kilit pas 4 Başarılı çalım 84 Kazanılan hava topu 6 Reyting 11

10 maç · 290 dk

Colm Whelan: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,31
62
xG / 90 dk 0,00
49
Şut / 90 dk 3,72
89
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,31
4
Başarılı çalım / 90 dk 0,93
84
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,31
6
Reyting 6,62
11

Nasıl hesaplıyoruz?