OrcaScore
6

Orta saha

Ciaron Harkin

  • Finn Harps
  • Northern Ireland
  • 30 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
22
1.250 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,07
Asist
1
Ortalama reyting
6,71
Yaş30
Doğum tarihi15 Oca 1996
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri90 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 12
Dakika995
Reyting6,83
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet476 · %74
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele87 / 162
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top39
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu8
Uzaklaştırma39
Top kazanma120
Maruz kaldığı faul14
Yaptığı faul11
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 1110 / 1
Dakika255
Reyting6,56
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (0)
Pas · isabet139 · %67
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası8 / 3
Kazanılan ikili mücadele16 / 30
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,06 / 0,05
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top11
İsabetli orta0
Topla buluşma188
Top kaybı54
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma6
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)6,05
En yüksek hız (km/sa)33,40

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum44
Teknik50
Taktik38
Savunma43
Yaratıcılık43

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
16 Eki 2026 Finn Harps – Bray Wanderers 2–0 73' 7.2
9 Eki 2026 Cork City – Finn Harps 2–0 56' 6.6
2 Eki 2026 Finn Harps – Kerry FC 1–2 90' 6.9
25 Eyl 2026 Treaty United FC – Finn Harps 2–1 90' 7.3
18 Eyl 2026 Finn Harps – Longford Town 0–1 90' 7.3
11 Eyl 2026 Wexford FC – Finn Harps 1–3 90' 6.1
4 Eyl 2026 Finn Harps – Athlone Town AFC 0–1 90' 7.2
28 Ağu 2026 University College Dublin – Finn Harps 5–4 90' 6.9
21 Ağu 2026 Finn Harps – Cobh Ramblers FC 1–3 90' 6.5
7 Ağu 2026 Bray Wanderers – Finn Harps 5–0 90' 6.9
3 Ağu 2026 Longford Town – Finn Harps 5–0 56' 6.7
31 Tem 2026 Finn Harps – Cork City 0–3 90' 6.4
25 Tem 2026 Sligo Rovers – Drogheda United 2–2 13' 6.4
18 Tem 2026 Janesboro – Sligo Rovers 0–4 – –
11 Tem 2026 Galway United – Sligo Rovers 3–2 29' 6.4

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 8 kayıt
  1. Finn Harps Yeni kulüp: Sligo Rovers
    Kiralık dönüşü
  2. Sligo Rovers Yeni kulüp: Finn Harps
    Kiralık
  3. Derry City Yeni kulüp: Sligo Rovers
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Coleraine Yeni kulüp: Derry City
    Kiralık dönüşü
  5. Derry City Yeni kulüp: Coleraine
    Kiralık
  6. Coleraine Yeni kulüp: Derry City
    Bonservissiz
  7. Institute Yeni kulüp: Coleraine
    Bonservissiz
  8. Derry Academy Yeni kulüp: Institute
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)23
Ortalama puan6,70
Son maç puanı7,216 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,70 Kas 2025 Tem 2026 Eki 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 6,6 6,9 7,3 7,3 6,1 7,2 6,9 6,5 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 First Division Finn Harps 12 (12) 995 0 1 6,83
2026 Premier Division Sligo Rovers 10 (1) 255 0 0 6,56

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

First Division 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (60 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 68 Kilit pas 57 Başarılı pas 63 Pas isabeti 33 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 27 Top kapma + pas arası 63 Reyting 41

7 maç · 630 dk

Ciaron Harkin: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,15
68
Kilit pas / 90 dk 0,71
57
Başarılı pas / 90 dk 26,0
63
Pas isabeti %72,2
33
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,43
27
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,43
63
Reyting 6,88
41

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?