OrcaScore
19

Forvet

Chris Sze

Takip et Karşılaştır
Maç
8
263 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,61
Yaş22
Doğum tarihi9 Ara 2003
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri110 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 1
Dakika168
Reyting6,63
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (2)
Pas · isabet39 · %85
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele10 / 24
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,53 / 0,10
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma71
Top kaybı18
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)22,72
En yüksek hız (km/sa)32,90
Maç / İlk 111 / 0
Dakika31
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet8 · %75
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele5 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma11
Top kaybı2
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma0
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika64
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (2)
Pas · isabet17 · %71
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 8
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,41 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma33
Top kaybı11
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma2
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum62
Teknik59
Taktik42
Savunma28
Yaratıcılık39

Karakteristikler

Zayıf yönler

16

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
27 Eki 2026 Leicester City – Wigan Athletic 3–0 32' 6.3
20 Eki 2026 Oxford United – Wigan Athletic 2–1 13' 6.8
17 Eki 2026 Wigan Athletic – Reading 1–0 – –
22 Eyl 2026 Wigan Athletic – Blackpool 3–2 31' 6.5
19 Eyl 2026 Wigan Athletic – Wycombe Wanderers 0–1 8' 6.3
12 Eyl 2026 Sheffield Wednesday – Wigan Athletic 0–0 – –
5 Eyl 2026 Wigan Athletic – Stockport County 0–4 45' 7.1
2 Eyl 2026 Wigan Athletic – Milton Keynes Dons 3–1 – –
30 Ağu 2026 AFC Wimbledon – Wigan Athletic 1–0 – –
22 Ağu 2026 Wigan Athletic – Leyton Orient 0–2 10' 6.9
15 Ağu 2026 Cambridge United – Wigan Athletic 3–2 60' 6.4
8 Ağu 2026 Barnsley – Wigan Athletic 7–6 64' 6.6
1 Ağu 2026 Grimsby Town – Wigan Athletic 2–0 – –
25 Tem 2026 AFC Fylde – Wigan Athletic 0–3 – –
25 Nis 2026 Southport FC – Telford United 2–0 31' 6.6

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt
  1. Southport Yeni kulüp: Wigan
    Kiralık dönüşü
  2. Wigan Yeni kulüp: Southport
    Kiralık
  3. Wigan U21 Yeni kulüp: Wigan
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 4 Kas 2026
Maç (12 ay)29
Ortalama puan6,88
Son maç puanı6,327 Eki 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 6,88 Ara 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 6,8 6,5 6,3 7,1 6,9 6,4 6,6 6,6 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League One Wigan Athletic 6 (1) 168 0 0 6,63
2026 EFL Cup Wigan Athletic 1 (1) 64 0 0 6,60
2026 Football League Trophy Wigan Athletic 1 (0) 31 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2024 · forvetler arasında yüzdelik (124 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 52 xG 50 Şut 31 xA 50 Kilit pas 12 Başarılı çalım 11 Kazanılan hava topu 55 Reyting 19

12 maç · 333 dk

Chris Sze: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,27
52
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 1,62
31
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,54
12
Başarılı çalım / 90 dk 0,27
11
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,16
55
Reyting 6,62
19

Nasıl hesaplıyoruz?