OrcaScore
18

Defans

Cher Deng

  • Perth Glory
  • Australia
  • 21 yaş
  • 194 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
27
2.494 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,22
Asist
3
Ortalama reyting
7,39
Yaş21
Doğum tarihi30 Haz 2005
Boy194 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri48 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,20
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet170 · %81
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası3 / 4
Kazanılan ikili mücadele20 / 27
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,16 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta0
Topla buluşma217
Top kaybı36
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu13
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma27
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)27,38
En yüksek hız (km/sa)32,71
Maç / İlk 113 / 3
Dakika274
Reyting7,60
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)8 (2)
Pas · isabet195 · %79
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası3 / 4
Kazanılan ikili mücadele27 / 37
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%12
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta0
Topla buluşma259
Top kaybı46
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu20
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma30
Top kazanma27
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1121 / 21
Dakika1.950
Reyting7,39
Gol / Asist2 / 3
Şut (isabetli)18 (10)
Pas · isabet1.391 · %89
Kilit pas11
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele275 / 409
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%11
İsabetli uzun top47
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu128
Uzaklaştırma77
Top kazanma379
Maruz kaldığı faul14
Yaptığı faul20
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik44
Taktik48
Savunma61
Yaratıcılık39

Karakteristikler

Güçlü yönler

162510

Zayıf yönler

17

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Perth Glory – Adelaide United 4–0 90' 7.6
23 Eki 2026 Brisbane Roar – Perth Glory 2–1 90' 6.7
17 Eki 2026 Macarthur FC – Perth Glory 2–1 90' 7.3
25 Ağu 2026 Lions FC – North Sunshine Eagles SC 4–0 69' 8.1
11 Ağu 2026 Lions FC – Melbourne City 2–0 90' 7.1
7 Ağu 2026 Lions FC – Brisbane Roar Youth 4–2 90' 6.9
1 Ağu 2026 Lions FC – Peninsula Power 1–0 90' 8.0
21 Tem 2026 Lions FC – Perth Glory 5–3 115' 7.6
18 Tem 2026 Gold Coast United – Lions FC 0–1 90' 7.4
12 Tem 2026 Lions FC – Eastern Suburbs 1–0 90' 8.2
4 Tem 2026 Lions FC – Olympic FC 2–0 87' 7.5
28 Haz 2026 Lions FC – Wynnum Wolves FC 6–2 90' 8.2
21 Haz 2026 Lions FC – Rochedale Rovers 2–1 90' 7.4
6 Haz 2026 Brisbane City – Lions FC 0–4 90' 8.3
31 May 2026 Magic United TFA – Lions FC 3–5 81' 6.7

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt
  1. Takımsız Yeni kulüp: Lions
    Transfer
  2. Balestier Khalsa Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)27
Ortalama puan7,39
Son maç puanı7,61 Kas 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 7,39 Şub 2026 Haz 2026 Kas 2026 7,6

Son 10 maç

7,6 6,7 7,3 8,1 7,1 6,9 8,0 7,6 7,4 8,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 NPL Queensland Lions FC 21 (21) 1.950 2 3 7,39
2026 Australia Cup Lions FC 3 (3) 274 1 0 7,60
2026 A-League Men Perth Glory 3 (3) 270 0 0 7,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

NPL New South Wales 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (120 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 12 Pas arası 94 Uzaklaştırma 74 Kazanılan hava topu 100 İkili mücadele başarısı 96 Pas isabeti 75 İlerletici top taşıma 50 Reyting 53

24 maç · 1.736 dk

Cher Deng: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,05
12
Pas arası / 90 dk 3,16
94
Uzaklaştırma / 90 dk 3,21
74
Kazanılan hava topu / 90 dk 5,13
100
İkili mücadele başarısı %49,0
96
Pas isabeti %86,0
75
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,73
53

Nasıl hesaplıyoruz?