OrcaScore
8

Orta saha

Charlie McCann

  • Cheltenham Town
  • Northern Ireland
  • 24 yaş
  • 178 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.313 dk
Gol
9
G+A / 90 dk: 0,69
Asist
1
Ortalama reyting
7,09
Yaş24
Doğum tarihi24 Nis 2002
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri155 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 111 / 1
Dakika79
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet23 · %74
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma43
Top kaybı19
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1113 / 13
Dakika1.144
Reyting7,18
Gol / Asist9 / 1
Şut (isabetli)25 (12)
Pas · isabet415 · %76
Kilit pas21
Top kapma / Pas arası19 / 3
Kazanılan ikili mücadele42 / 112
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 1
Beklenen gol / asist2,65 / 1,62
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%36
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top27
İsabetli orta7
Topla buluşma642
Top kaybı184
Top kaptırma10
Kazanılan hava topu10
Kazanılan yer ikilisi32
Uzaklaştırma15
Top kazanma46
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul16
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)137,35
En yüksek hız (km/sa)35,47
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet35 · %89
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma52
Top kaybı10
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma1
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik55
Taktik40
Savunma39
Yaratıcılık53

Karakteristikler

Güçlü yönler

7

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Tranmere Rovers – Cheltenham Town 3–1 90' 7.1
24 Eki 2026 Cheltenham Town – Newport County 1–0 65' 7.3
20 Eki 2026 Cheltenham Town – Fleetwood 4–2 90' 7.4
17 Eki 2026 Oldham Athletic – Cheltenham Town 4–1 90' 7.1
13 Eki 2026 Cheltenham Town – Tottenham U21 9–8 79' 6.7
3 Eki 2026 Accrington Stanley – Cheltenham Town 2–0 90' 6.0
26 Eyl 2026 Cheltenham Town – Chesterfield 2–1 90' 7.5
19 Eyl 2026 Colchester United – Cheltenham Town 1–1 90' 6.3
12 Eyl 2026 Crawley Town – Cheltenham Town 1–3 90' 8.9
5 Eyl 2026 Cheltenham Town – Grimsby Town 2–2 90' 7.6
1 Eyl 2026 Cheltenham Town – York City 3–2 90' 7.0
29 Ağu 2026 Barnet – Cheltenham Town 2–2 90' 7.1
22 Ağu 2026 Swindon Town – Cheltenham Town 2–1 90' 6.0
15 Ağu 2026 Cheltenham Town – Rotherham United 2–1 89' 8.0
8 Ağu 2026 Cheltenham Town – Charlton Athletic 1–3 90' 6.3

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 397k €
  1. Barrow Yeni kulüp: Cheltenham
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Takımsız Yeni kulüp: Barrow
    Transfer
  3. Forest Green Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  4. Rangers Yeni kulüp: Forest Green
    Transfer 397k €
  5. Rangers B U21 Yeni kulüp: Rangers
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 7 Kas 2026
Maç (12 ay)42
Ortalama puan7,05
Son maç puanı7,131 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,05 Ara 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,1

Son 10 maç

7,1 7,3 7,4 7,1 6,7 6,0 7,5 6,3 8,9 7,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Cheltenham Town 13 (13) 1.144 9 1 7,18
2026 EFL Cup Cheltenham Town 1 (1) 90 0 0 6,30
2026 Football League Trophy Cheltenham Town 1 (1) 79 0 0 6,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (121 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 80 Kilit pas 74 Başarılı pas 43 Pas isabeti 41 İlerletici top taşıma 41 Başarılı çalım 29 Top kapma + pas arası 29 Reyting 83

8 maç · 720 dk

Charlie McCann: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,02
80
Kilit pas / 90 dk 1,63
74
Başarılı pas / 90 dk 19,5
43
Pas isabeti %72,2
41
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,00
41
Başarılı çalım / 90 dk 0,38
29
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,88
29
Reyting 7,05
83

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?